Wywiady

Funkcjonujemy od 5 lat

Z cyklu „Krótko i na temat” z Mariuszem Kaczorek i Michałem Antosiewiczem rozmawia Ryszard Waldun
Biuro Nova Nieruchomości – Nowa Jakość Sprzedaży, co to oznacza dla klientów ?
Mariusz Kaczorek, współwłaściciel Nova Nieruchomości – Dyrektor Oddziału Gorzów
Nasz slogan dokładnie odzwierciedla dynamicznie zmieniającą się sytuację w pośrednictwie sprzedaży nieruchomości. Nasi klienci nie korzystają wyłącznie z pośrednictwa, ale przede wszystkim z jakości obsługi każdego zlecenia. Nasze „know how” dopracowujemy z każdym rokiem na wyższy poziom, wprowadzamy nowe trendy, które
kreują rynek.
Jeśli w najbliższym czasie planujecie sprzedaż nieruchomości, warto odwiedzić nas na
spotkanie – pomożemy uniknąć 3 podstawowych błędów, które występują już na początku.

Jak wyglądają plany na przyszłość?
Mariusz Kaczorek
Przyszłość to przede wszystkim rozwój jakości naszej marki, szkolenie agentów i ich rozwój osobisty i zawodowy. Musimy być przygotowani by zapewnić najwyższą Nową Jakość Sprzedaży. Rok 2023 zapowiada się bardzo ciekawie, aktualnie pracujemy nad wprowadzeniem kolejnych nowości – ale o tym w kolejnych artykułach.
Wrzesień 2023 to też nasz jubileusz – 5-cio lecie firmy i z tej okazji już od stycznia wyjdziemy do naszych klientów ze specjalną ofertą współpracy.
Jak oceniacie obecną sytuację na rynku nieruchomości?
Michał Antosiewicz, agent Nova Nieruchomości
Rynek nieruchomości jest częścią rynku jako całości. Spowolnienie gospodarcze, sytuacja związana z wysoką inflacją, wysokimi stopami procentowymi a także działania wojenne tuż za wschodnią granicą nie pozostaje bez wpływu na nasze funkcjonowanie. W obecnej chwili ciężej jest otrzymać kredyt hipoteczny, ciężej także podjąć tak znaczącą i wiążącą na długie lata decyzję jak zakup nieruchomości. W tych trudnych czasach dobry agent na rynku
nieruchomości odgrywa nieocenioną rolę również w zakresie doradztwa.
W Jakim kierunku zmierza rynek?
Michał Antosiewicz
Sytuacja w mojej ocenie ustabilizuje się. Potrzeby mieszkaniowe Polskich rodzin nie znikną pomimo trudnej sytuacji gospodarczej. Wzrostowy trend na rynku najmu osłabnie w miarę stabilizowania się sytuacji na Ukrainie. Ogólny trend wynajmu mieszkań w miejsce nabywania ich na własność utrzyma się i będziemy jako społeczeństwo dążyć w tym kierunku.

Dziękuję za rozmowę.

Inne z sekcji 

Uzdrawiająca Starożytna Wiedza

Współczesna medycyna serwuje coraz to nowsze zabiegi chirurgiczne z wykorzystaniem, najlepszego sprzętu, który ma doprowadzić pacjenta do sprawności psychofizycznej.

Nasze drzwi są otwarte dla wszystkich gorzowian

Z cyklu „Krótko i na temat”, z Anetą Gnaczyńską, menadżerką Klubu Kultury MCK „Zodiak”, rozmawia Ryszard Waldun.