Aktualności

Życie to bal- zatańczmy je razem

Gorzowskie Amazonki i Ambasadorki Różowego Patrolu integrowały się karnawałowo, a to wyjątkowe wydarzenie odbyło się w Studio”22 przy ulicy 8 maja 8.
Organizatorami byli: Stowarzyszenie Amazonek w Gorzowie oraz Stowarzyszenie Sanis Sano oraz Fundacja OnkoCafe.
Przy dźwiękach i zabawach ruchowych gorzowskiego duetu TIM DANCE (Mariola i Tomasz Pierzchalscy), panie bawiły się kilka godzin.
Dziękujemy za zaproszenie.

Inne z sekcji 

Kryzys demograficzny dotyka po obu stronach Odry i Nysy.

W czwartek, 11 czerwca 2026 r., w Guben odbyła się konferencja ws przyszłości transgranicznego regionu: Lubuskiego i Brandenburgii.

WIO KONIKU A JAK SIĘ POSTARASZ …

Czy Chłopiec z Konikiem powróci z emigracji do swej małej ojczyzny – Krosna Odrzańskiego?