Aktualności

Wawrzynki 2023 przeszły do historii

Festiwal Kolorów oraz latawców, dziecięca wyprzedaż kocykowa, pokazy OSP Wawrów oraz malowanie buziek i puszczanie baniek mydlanych to tylko niektóre atrakcje sobotniego popołudnia w Wawrowie na imprezie o nazwie „Wawrzynki”.
Gwiazdą muzyczną wieczoru byli raperzy z Gorzowa z projektu Landsberg Familia.
Sołtys Wawrowa Krzysztof Chrostek powiedział redakcji, że to był czas zabawy i integracji.
Natalia Godlewska przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Wawrowie mówi, że niespodzianką dla uczestników była przejażdżka motocyklami z członkami gorzowskiego klubu Nine Six MC oraz zrobienie zdjęć z członkami zespołu Landsberg Familia którzy przyjechali w wyjątkowych strojach znanej gorzowskiej projektantki Natalii Ślizowskiej.

Renata Lorenc mieszkanka Wawrowa podkreśliła fakt, iż impreza była okazją do spotkania się ze znajomymi, którzy przyjechali na festyn z innych miejscowości powiatu gorzowskiego i nie tylko.
Festyn w Wawrowie odwiedziła starosta powiatu gorzowskiego Magdalena Pędziwiatr, która powiedziała że jednym z priorytetów władz powiatu jest rodzina, dlatego nie mogło jej zabraknąć na Wawrzynkach, aby spotkać się i porozmawiać z rodzinami licznie uczestniczącymi w imprezie.

Inne z sekcji 

Szczęście – dla każdego znacz zupełnie coś innego.

W zielonogórskim Regionalnym Centrum Animacji Kultury z okazji Międzynarodowego Dnia Szczęścia Wojewódzka Rada Kobiet zorganizowała fantastyczne spotkanie o czym świadczyła zapełniona po brzegi sala przez przybyłych lubuszan. Szczęście to m.in. uczucie zadowolenia z pomyślnych okoliczności z czym mieliśmy do czynienia za sprawą niesamowitej Zosi Szozdy-przewodniczącej WRK. Tego dnia wystąpiła pieśniarka Małgorzata Ordecka-Tworkowska. Musicale głosem operowym, […]

ZŁOTE DUKATY 2023 PRZYZNANE

W grudniu 2023 roku podczas gali w Teatrze Lubuskim po raz 15 rozdano Nagrody Kulturalne oraz Złote Dukaty, przyznawane przez Marszałka Województwa Lubuskiego od 2009 roku. Nagroda Kulturalna Marszałka Województwa Lubuskiego jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Natomiast Złoty Dukat Lubuski to nagroda honorowa, przyznawana za wspieranie i […]