Aktualności

Wawrzynki 2023 przeszły do historii

Festiwal Kolorów oraz latawców, dziecięca wyprzedaż kocykowa, pokazy OSP Wawrów oraz malowanie buziek i puszczanie baniek mydlanych to tylko niektóre atrakcje sobotniego popołudnia w Wawrowie na imprezie o nazwie „Wawrzynki”.
Gwiazdą muzyczną wieczoru byli raperzy z Gorzowa z projektu Landsberg Familia.
Sołtys Wawrowa Krzysztof Chrostek powiedział redakcji, że to był czas zabawy i integracji.
Natalia Godlewska przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Wawrowie mówi, że niespodzianką dla uczestników była przejażdżka motocyklami z członkami gorzowskiego klubu Nine Six MC oraz zrobienie zdjęć z członkami zespołu Landsberg Familia którzy przyjechali w wyjątkowych strojach znanej gorzowskiej projektantki Natalii Ślizowskiej.

Renata Lorenc mieszkanka Wawrowa podkreśliła fakt, iż impreza była okazją do spotkania się ze znajomymi, którzy przyjechali na festyn z innych miejscowości powiatu gorzowskiego i nie tylko.
Festyn w Wawrowie odwiedziła starosta powiatu gorzowskiego Magdalena Pędziwiatr, która powiedziała że jednym z priorytetów władz powiatu jest rodzina, dlatego nie mogło jej zabraknąć na Wawrzynkach, aby spotkać się i porozmawiać z rodzinami licznie uczestniczącymi w imprezie.

Inne z sekcji 

ULICZNI KUGLARZE

W dniach 22-23 sierpnia tego roku zielonogórski deptak opanowali uliczni kuglarze z zagranicy. Wszystko za sprawą kolejnej edycji obwoźnego festiwalu Busker Tour gdzie mieszkańcy mogli podziwiać ciekawe pokazy artystów ulicznych, iluzjonistów oraz akrobatów z Japonii, Włoch, Bułgarii, Malezji, Argentyny. Była to idealna impreza adresowana do wszystkich, którzy umieją się wspólnie bawić którzy akurat znajdowali się […]

Festiwal Różnorodności 2023 przeszedł do historii

Wiele gwiazd na wojewódzkim Festiwalu Różnorodności w dwóch blokach muzycznych: ukraińskim i romskim, to czekało na gorzowian w niedzielne późne popołudnie na Starym Rynku.