Aktualności

W pierwszy piątek października bawili się w Letniej

Kto nie spędził piątkowego wieczoru w kultowej kawiarni Letnia niech żałuje. Goście licznie zebrani tańczyli do przebojów polskich i zagranicznych.
Niespodzianką był konkurs tańca który wygrała para Barbara i Jarek, drugie miejsce zajęli Halina i Janusz, a trzecie Zuzia i Zbyszek.
Zwycięzcy otrzymali bon podarunkowy o wartości 50 zł do Restauracji Tureckiej SOFRA, który ufundował Tomasz Jaskuła, kandydat na senatora reprezentujący Bezpartyjnych samorządowców oraz dwa kubki termiczne od Urzędu Miasta.
Zwycięzcy drugiego miejsca otrzymali szampana od znanej gorzowskiej firmy Metalplast, natomiast Zuzia i Zbyszek czekolady ufundowane przez menadżerkę kawiarni Letnia Jesikę oraz Metalplast i widokówki o ciekawych miejscach w Gorzowie ufundowane przez Urząd Miasta.
Komisji konkursowej przewodniczyła Katarzyna Miczał z Fundacji TWOJE MIASTO GORZÓW.
Nowa pani manager powiedziała redakcji że to dopiero początek zmian.
Już jest nowy wystrój stołów który cieszy oczy klientów, a także bogate menu.
Menadżerka dodaje że w poniedziałki lokal jest nieczynny, ale zaprasza klientów od wtorku do czwartku w godzinach 12:00- 20:00, piątek i sobota od 12:00 do 22:00, (w te właśnie dni od godziny 16:00 jest możliwość potańczenia przy muzyce na żywo), a w niedziele od 12:00 do 20:00.

Inne z sekcji 

ZŁOTE DUKATY 2023 PRZYZNANE

W grudniu 2023 roku podczas gali w Teatrze Lubuskim po raz 15 rozdano Nagrody Kulturalne oraz Złote Dukaty, przyznawane przez Marszałka Województwa Lubuskiego od 2009 roku. Nagroda Kulturalna Marszałka Województwa Lubuskiego jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Natomiast Złoty Dukat Lubuski to nagroda honorowa, przyznawana za wspieranie i […]

Ślubowanie wierności Ojczyźnie.

Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg. „Przysięga wojskowa – jest aktem ślubowania wyrażającym cele i zadania postawione żołnierzom przez ich […]