Aktualności

W pierwszy piątek października bawili się w Letniej

Kto nie spędził piątkowego wieczoru w kultowej kawiarni Letnia niech żałuje. Goście licznie zebrani tańczyli do przebojów polskich i zagranicznych.
Niespodzianką był konkurs tańca który wygrała para Barbara i Jarek, drugie miejsce zajęli Halina i Janusz, a trzecie Zuzia i Zbyszek.
Zwycięzcy otrzymali bon podarunkowy o wartości 50 zł do Restauracji Tureckiej SOFRA, który ufundował Tomasz Jaskuła, kandydat na senatora reprezentujący Bezpartyjnych samorządowców oraz dwa kubki termiczne od Urzędu Miasta.
Zwycięzcy drugiego miejsca otrzymali szampana od znanej gorzowskiej firmy Metalplast, natomiast Zuzia i Zbyszek czekolady ufundowane przez menadżerkę kawiarni Letnia Jesikę oraz Metalplast i widokówki o ciekawych miejscach w Gorzowie ufundowane przez Urząd Miasta.
Komisji konkursowej przewodniczyła Katarzyna Miczał z Fundacji TWOJE MIASTO GORZÓW.
Nowa pani manager powiedziała redakcji że to dopiero początek zmian.
Już jest nowy wystrój stołów który cieszy oczy klientów, a także bogate menu.
Menadżerka dodaje że w poniedziałki lokal jest nieczynny, ale zaprasza klientów od wtorku do czwartku w godzinach 12:00- 20:00, piątek i sobota od 12:00 do 22:00, (w te właśnie dni od godziny 16:00 jest możliwość potańczenia przy muzyce na żywo), a w niedziele od 12:00 do 20:00.

Inne z sekcji 

Narodowe Święto Niepodległości

W Polsce obchodzone corocznie 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918, po 123 latach zaborów.

XXIV Lubuski Tydzień Seniora

Lubuscy seniorzy swoje święto rozpoczęli od mszy świętej w konkatedrze w intencji seniorów.