Aktualności

Uczniowie IV LO Zwolnieni z Teorii

Milena Milej, Aleksandra Rogaczewska, Jakub Wollak oraz Jędrzej Wójcik pod kierunkiem opiekuna opiekuna Małgorzaty Janus- Greszczuk biorą udział w projekcie, w trakcie którego zbierają pieniądze i rzeczy potrzebne dla gorzowskiego schroniska dla zwierząt „Azorki”.
Bierzemy udział w projekcie już drugi raz i mamy nadzieję, że jak rok temu mieszkańcy Gorzowa pomogą nam w pomocy dla Schroniska – podkreśla Jakub Wollak z IV LO przy Kosynierów Gdyńskich.
Inny z uczestników Jędrzej Wójcik zdradził redakcji, że mieszkańcy oprócz datków do puszek przynoszą także koce, kołdry, karmę suchą i mokrą oraz tabletki przeciwko kleszczom.
Ale zbiórki pieniędzy to nie jedyne działania.
Milena Milej oraz Aleksandra Rogaczewska przypominają dzień kiedy organizowali kiermasz ciast z którego dochód także był przeznaczony na pomoc schronisku na zakup Azylobusiku do przewozu psów.
Dodam że zbiórki do puszek odbyły się na terenie szkoły oraz w jednej z galerii handlowych w Gorzowie.

Inne z sekcji 

ULICZNI KUGLARZE

W dniach 22-23 sierpnia tego roku zielonogórski deptak opanowali uliczni kuglarze z zagranicy. Wszystko za sprawą kolejnej edycji obwoźnego festiwalu Busker Tour gdzie mieszkańcy mogli podziwiać ciekawe pokazy artystów ulicznych, iluzjonistów oraz akrobatów z Japonii, Włoch, Bułgarii, Malezji, Argentyny. Była to idealna impreza adresowana do wszystkich, którzy umieją się wspólnie bawić którzy akurat znajdowali się […]

Festiwal Różnorodności 2023 przeszedł do historii

Wiele gwiazd na wojewódzkim Festiwalu Różnorodności w dwóch blokach muzycznych: ukraińskim i romskim, to czekało na gorzowian w niedzielne późne popołudnie na Starym Rynku.