Aktualności

Policjanci nie mają wakacji

We wszystkich lubuskich szkołach zabrzmiał już ostatni dzwonek zwiastujący rozpoczynające się wakacje, a dodatkowo lato ukazuje się w pełni swoich możliwości. Takie okoliczności sprzyjają licznym wyjazdom na upragniony wypoczynek. Na trasach województwa lubuskiego już widać wzmożony ruch pojazdów, na dachach których zamontowane są rowery. Lubuscy policjanci z uwagą przyglądają się zachowaniom zmotoryzowanych wychodząc im naprzeciw. Apelujemy o rozwagę aby dotrzeć do celu, a później bezpiecznie powrócić do swych domów. Kulturalni kierowcy mogą liczyć na cenne wskazówki i rady ale wobec drogowych piratów z pewnością taryfy ulgowej nie będzie- podkreśla wydział prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

info i foto lubuska policja

Inne z sekcji 

ULICZNI KUGLARZE

W dniach 22-23 sierpnia tego roku zielonogórski deptak opanowali uliczni kuglarze z zagranicy. Wszystko za sprawą kolejnej edycji obwoźnego festiwalu Busker Tour gdzie mieszkańcy mogli podziwiać ciekawe pokazy artystów ulicznych, iluzjonistów oraz akrobatów z Japonii, Włoch, Bułgarii, Malezji, Argentyny. Była to idealna impreza adresowana do wszystkich, którzy umieją się wspólnie bawić którzy akurat znajdowali się […]

Festiwal Różnorodności 2023 przeszedł do historii

Wiele gwiazd na wojewódzkim Festiwalu Różnorodności w dwóch blokach muzycznych: ukraińskim i romskim, to czekało na gorzowian w niedzielne późne popołudnie na Starym Rynku.