Aktualności

Tańczyli i wspierali


W sobotę, 19 listopada, w Restauracji „Radosna” ponad 30 seniorów bawiło się na wieczorku tanecznym, zorganizowanym przez właściciela Restauracji Cezarego Siwek oraz portal społecznościowy Wielki Gorzów.
Nie brakowało hitów polskich i zagranicznych, które proponował do tańca DJ Kewis, czyli właściciel restauracji, a jako gwiazdy imprezy wystąpiły zespoły „Romani Dance”, a także „Gorzowskie Seniorki w Akcji”.
Uczestnicy imprezy tańczyli, a także wspomagali gorzowskie Hospicjum.
Dodam, że organizowaliśmy wybory miss i mistera, a zostali nimi: miss wieczorku tanecznego pani Mirosława, a misterem pan Zbigniew. 
Ale przygotowaliśmy także nagrody w konkursie tańca i decyzją pozostałych uczestników, zwyciężyli pani Stanisława i Pan Henryk.
Chodziło o dobrą zabawę, integrację i pomoc finansową dla Hospicjum im. św Kamila.
Uzbieraliśmy 427 złotych  na potrzeby gorzowskiego Hospicjum.
We własnym imieniu i właściciela restauracji Cezarego Siwek dziękujemy uczestnikom imprezy za otworzenie serca i portfeli dla pensjonariuszy Hospicjum.
Za okazaną pomoc w formie darowizny dziękują także: Marek Lewandowski – dyrektor Hospicjum św. Kamila oraz Tadeusz Iżykowski – prezes Zarządu Stowarzyszenia Hospicjum Św. Kamila.

Inne z sekcji 

Gdy Nowy Rok w progi, to Stary Rok w nogi

To ludowe przysłowie oznacza nic innego, jak to, iż z nastaniem Nowego Roku, coś definitywnie się kończy i zaczynamy zupełnie nowe rozdanie.

Moje podróże

W starym roku na zaproszenie Joanny i Grzegorza Łotoczko odwiedziłem rodzinę przy ulicy Kalinowej 11 w Czechowie