Aktualności

Senior z Gorzowa stracił prawie ćwierć miliona złotych

Do mieszkańca Gorzowa zadzwonił niby wysoki rangą oficer lubuskiej policji i poinformował seniora,że jego pieniądze są zagrożone i będą bezpiecznie przechowane w policyjnym depozycie.
Starszy Pan udał się do banku, gdzie zlikwidował lokatę, a 200 tysięcy złotych przekazał w bramie, umówionej osobie. To było kolejne oszustwo.
Podinspektor Marcin Maludy rzecznik prasowy lubuskiej policji podkreśla,że nigdy policja nie stosuje takich praktyk, a tym bardziej nie współpracuje z postronnymi osobami.

Inne z sekcji 

ULICZNI KUGLARZE

W dniach 22-23 sierpnia tego roku zielonogórski deptak opanowali uliczni kuglarze z zagranicy. Wszystko za sprawą kolejnej edycji obwoźnego festiwalu Busker Tour gdzie mieszkańcy mogli podziwiać ciekawe pokazy artystów ulicznych, iluzjonistów oraz akrobatów z Japonii, Włoch, Bułgarii, Malezji, Argentyny. Była to idealna impreza adresowana do wszystkich, którzy umieją się wspólnie bawić którzy akurat znajdowali się […]

Festiwal Różnorodności 2023 przeszedł do historii

Wiele gwiazd na wojewódzkim Festiwalu Różnorodności w dwóch blokach muzycznych: ukraińskim i romskim, to czekało na gorzowian w niedzielne późne popołudnie na Starym Rynku.