Aktualności

Senior z Gorzowa stracił prawie ćwierć miliona złotych

Do mieszkańca Gorzowa zadzwonił niby wysoki rangą oficer lubuskiej policji i poinformował seniora,że jego pieniądze są zagrożone i będą bezpiecznie przechowane w policyjnym depozycie.
Starszy Pan udał się do banku, gdzie zlikwidował lokatę, a 200 tysięcy złotych przekazał w bramie, umówionej osobie. To było kolejne oszustwo.
Podinspektor Marcin Maludy rzecznik prasowy lubuskiej policji podkreśla,że nigdy policja nie stosuje takich praktyk, a tym bardziej nie współpracuje z postronnymi osobami.

Inne z sekcji 

Szczęście – dla każdego znacz zupełnie coś innego.

W zielonogórskim Regionalnym Centrum Animacji Kultury z okazji Międzynarodowego Dnia Szczęścia Wojewódzka Rada Kobiet zorganizowała fantastyczne spotkanie o czym świadczyła zapełniona po brzegi sala przez przybyłych lubuszan. Szczęście to m.in. uczucie zadowolenia z pomyślnych okoliczności z czym mieliśmy do czynienia za sprawą niesamowitej Zosi Szozdy-przewodniczącej WRK. Tego dnia wystąpiła pieśniarka Małgorzata Ordecka-Tworkowska. Musicale głosem operowym, […]

ZŁOTE DUKATY 2023 PRZYZNANE

W grudniu 2023 roku podczas gali w Teatrze Lubuskim po raz 15 rozdano Nagrody Kulturalne oraz Złote Dukaty, przyznawane przez Marszałka Województwa Lubuskiego od 2009 roku. Nagroda Kulturalna Marszałka Województwa Lubuskiego jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Natomiast Złoty Dukat Lubuski to nagroda honorowa, przyznawana za wspieranie i […]