Aktualności

Dzieci  z Ukrainy  na wycieczce  w Dino Park Nowiny Wielkie

Dzięki przychylności  Krzysztofa Kuchnio właściciela Dino Park, dzieci, które  wraz z matkami  uciekły z wojennego piekła Ukrainy, i zamieszkały  w przygotowanych przez państwa Anetę i Sławomira Giżyckich pokojach w Bogdańcu, wybrały się  na wycieczkę,aby chociaż  na chwilę  zapomnieć o tym, co ich spotkało.
Na powitanie  w autokarze, którym bezpiecznie  zawiozła pani  Angelika,  otrzymały  słodycze  przygotowane  przez starostę powiatu gorzowskiego Magdalenę Pędziwiatr i  przewodniczącego rady powiatu  Grzegorza Zapytowskiego.
Cel wycieczki został  spełniony, a chodziło nam o wywołanie  uśmiechów na twarzy, u dzieci  które  musiały uciekać ze swej Ojczyzny, podkreśla Sławomir Giżycki prezes Fundacji Inicjatyw Społecznych- główny organizator wycieczki.
Tekst i zdjęcia Ryszard Waldun

Inne z sekcji 

Pokaż na zdjęciach, co ciekawego zauważyłeś jadąc rowerem

Gorzowski Związek Niepełnosprawnych „Start”, zachęca do udziału w konkursie fotograficznym.

Trzech mężczyzn z Gorzowa odpowie za kradzież motocykli w Niemczech

Policjanci z Gorzowa Wlkp. zatrzymali trzech mężczyzn, którzy odpowiedzą za kradzież trzech motocykli w Niemczech. Zostali zatrzymani, kiedy przewozili je w busie, a same kradzieże nie zostały jeszcze zgłoszone niemieckiej policji – poinformował dzisiaj Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. fot/ internet