Aktualności

Mieszkanka Gorzowa zachęca do udziału w akcji sprzątania

Jeszcze miesiąc pozostał do akcji sprzątania jednego z terenów miasta Gorzowa.
Inicjatorka akcji Małgorzata Witkowska już dziś zaprasza mieszkańców na dzień 8 maja, kiedy to odbędzie się wielkie sprzątanie terenu ulic Warszawska – Ptasia do Elizy Orzeszkowej.
Akcja porządkowania rozpocznie się o godzinie 11.00, a przedsięwzięcie wspiera miejska radna Paulina Szymotowicz, która pomogła w załatwieniu potrzebnych kontenerów na odpady i nie tylko.
To nie pierwsza akcja zainicjowana dla dobra miasta przez panią Małgorzatę.
Brawo. Takich osób potrzebnych jest w każdym lubuskim mieście.

Inne z sekcji 

Kryzys demograficzny dotyka po obu stronach Odry i Nysy.

W czwartek, 11 czerwca 2026 r., w Guben odbyła się konferencja ws przyszłości transgranicznego regionu: Lubuskiego i Brandenburgii.

WIO KONIKU A JAK SIĘ POSTARASZ …

Czy Chłopiec z Konikiem powróci z emigracji do swej małej ojczyzny – Krosna Odrzańskiego?