Aktualności

XX lat PHU JAMNIUK

W najbliższą sobotę na terenie Pensjonatu ” Stanica Kniejówka” w Ownicach koło Słońska odbędzie się piknik z okazji jubileuszu 20-lecia firmy PHU JAMNIUK.
Właściciel firmy Franciszek Jamniuk zaprasza na koncerty, a impreza rozpoczyna się od godziny 12:00. Na scenie o godz. 17:00 zagra zespół Big Cyc i nie tylko, a wstęp na koncerty jest bezpłatny.
PHU Jamniuk została założona w 2000 roku przez Pana Franciszka Jamniuka. Misją przedsiębiorstwa o randze międzynarodowej jest zachowanie pozycji lidera w zakresie usług dla przemysłu i jak dotąd to się firmie udaje Realizujemy kompleksowe usługi relokacji obiektów przemysłowych. Świadczymy usługi montażu konstrukcji i maszyn przemysłowych, usługi remontowe, usługi modernizacji maszyn i urządzeń, spawalnictwa przemysłowego oraz utrzymania ruchu przemysłowego. Prowadzimy również prace rozbiórkowe i złomowanie obiektów metalowych. Realizujemy kompleksowe usługi na najwyższym światowym poziomie przy jednoczesnym zachowaniu zasad BHP i ppoż. oraz przepisów budowlanych kraju, w którym wykonujemy roboty ? podkreśla F. Jamniuk. Więcej o firmie i jej ofercie na stronie www.jamniuk.pl
Życzymy sukcesów na kolejne 20 lat.

Inne z sekcji 

ULICZNI KUGLARZE

W dniach 22-23 sierpnia tego roku zielonogórski deptak opanowali uliczni kuglarze z zagranicy. Wszystko za sprawą kolejnej edycji obwoźnego festiwalu Busker Tour gdzie mieszkańcy mogli podziwiać ciekawe pokazy artystów ulicznych, iluzjonistów oraz akrobatów z Japonii, Włoch, Bułgarii, Malezji, Argentyny. Była to idealna impreza adresowana do wszystkich, którzy umieją się wspólnie bawić którzy akurat znajdowali się […]

Festiwal Różnorodności 2023 przeszedł do historii

Wiele gwiazd na wojewódzkim Festiwalu Różnorodności w dwóch blokach muzycznych: ukraińskim i romskim, to czekało na gorzowian w niedzielne późne popołudnie na Starym Rynku.