Aktualności

XX lat PHU JAMNIUK

W najbliższą sobotę na terenie Pensjonatu ” Stanica Kniejówka” w Ownicach koło Słońska odbędzie się piknik z okazji jubileuszu 20-lecia firmy PHU JAMNIUK.
Właściciel firmy Franciszek Jamniuk zaprasza na koncerty, a impreza rozpoczyna się od godziny 12:00. Na scenie o godz. 17:00 zagra zespół Big Cyc i nie tylko, a wstęp na koncerty jest bezpłatny.
PHU Jamniuk została założona w 2000 roku przez Pana Franciszka Jamniuka. Misją przedsiębiorstwa o randze międzynarodowej jest zachowanie pozycji lidera w zakresie usług dla przemysłu i jak dotąd to się firmie udaje Realizujemy kompleksowe usługi relokacji obiektów przemysłowych. Świadczymy usługi montażu konstrukcji i maszyn przemysłowych, usługi remontowe, usługi modernizacji maszyn i urządzeń, spawalnictwa przemysłowego oraz utrzymania ruchu przemysłowego. Prowadzimy również prace rozbiórkowe i złomowanie obiektów metalowych. Realizujemy kompleksowe usługi na najwyższym światowym poziomie przy jednoczesnym zachowaniu zasad BHP i ppoż. oraz przepisów budowlanych kraju, w którym wykonujemy roboty ? podkreśla F. Jamniuk. Więcej o firmie i jej ofercie na stronie www.jamniuk.pl
Życzymy sukcesów na kolejne 20 lat.

Inne z sekcji 

GMINA PRZYSZŁOŚCI

200 lat Pani Kaziu!

W Domu Seniora w Kostrzynie nad Odrą świętowano 102 urodziny pani Kazimiery Szwal.