Aktualności

Sulęcin zagra dla Kacperka

W Sulęcinie trwają przygotowania do wielkiego „Koncertu Charytatywnego” dla Kacperka Cieplaka, który jest prawie 7-letnim mieszkańcem Sulęcina i choruje na białaczkę. Mama chłopca Edyta Cieplak powiedziała mi, że ich marzeniem jest, aby Kacperek był zdrowy i cieszył się życiem w gronie rodziny i innych dzieci.
Koncert odbędzie się 24 listopada o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Domu Kultury, a na scenie wystąpią:
– przedszkolaki
– finalista programu The Voice of Poland Łukasz Łyczek Łyczkowski
– zespół „Brevki”
– zespół taneczny ” TRANS”
– zespół ” Trupięgi”
– soliści Studia Piosenki SOK.
Nie zabraknie także licytacji i wielu innych atrakcji.
Bądźmy razem i wspomóżmy Kacperka.
Otwórzmy swoje serca i portfele.

(foto: własne i fb)

Inne z sekcji 

Znamy zwycięzców Polsko-Niemieckiej Nagrody Dziennikarskiej

Miło nam poinformować, że w tym roku Nominację do Głównej Nagrody w kategorii Dziennikarstwo na Pograniczu, otrzymała Marzena Wróbel-Szała

Uroczystość w Regionalnym Centrum Animacji Kultury

Donat Linkowski, wieloletni członek naszego Stowarzyszenia, przekazał zielonogórskiemu RCAK wyjątkową kolekcję nagrań. Przewodnicząca naszego Stowarzyszenia miała przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu.