Aktualności

Majówka w Kostrzynie spędzona rodzinnie

Kostrzyńskie Centrum Kultury było organizatorem tegorocznej majówki 3 maja.W miejskim parku zorganizowano festyn, w którym wzięło udział wielu kostrzynian. Mimo nieprzychylnej pogody wielu mieszkańców przyszło posłuchać lokalnych zespołów oraz wziąć udział w innych atrakcjach. Zdzisław Garczarek dyrektor KCK powiedział naszej redakcji, że na scenie wystąpili między innymi soliści studia piosenki Centrum Kultury, zespół Drzewiczanie, Kapela Tadka i Orkiestra Dęta z Kostrzyna nad Odrą. Na najmłodszych czekały darmowe zamki dmuchane i aktorzy „Teatru na Walizkach”. Wszyscy chętni mogli sobie pomalować buźkę, a na mieszkańców czekali też pracownicy Miejskiej Biblioteki oraz Muzeum Twierdzy. Festyn rodzinny rozpoczął się o godzinie 15.00, a zakończył późnym wieczorem.

Inne z sekcji 

Znamy zwycięzców Polsko-Niemieckiej Nagrody Dziennikarskiej

Miło nam poinformować, że w tym roku Nominację do Głównej Nagrody w kategorii Dziennikarstwo na Pograniczu, otrzymała Marzena Wróbel-Szała

Uroczystość w Regionalnym Centrum Animacji Kultury

Donat Linkowski, wieloletni członek naszego Stowarzyszenia, przekazał zielonogórskiemu RCAK wyjątkową kolekcję nagrań. Przewodnicząca naszego Stowarzyszenia miała przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu.