Aktualności

Magic Camping tętni życiem

Pierwszy miesiąc wakacji i jak dotąd sprzyjająca pogoda sprawiły, że ośrodek Magic Camping odwiedziło wielu turystów z Polski i Niemiec. To właśnie miejsce wypoczynku turyści wybrali także z tego względu, że właściciele Kasia i Robert przygotowali wiele atrakcji, aby wypoczywający nie narzekali na nudę. Tylko w miniony weekend był piknik militarny z finałem w postaci rekonstrukcji jednej z bitew, pokazy akrobacji cyrkowej w wykonaniu grupy ?Zodiak” ze Szczecina, a wieczorami afterparty z propozycjami DJ- ów w różnych klimatach muzycznych. Oprócz tego możliwość pływania kajakami, motorówkami i jazdy gokartami. Podczas pobytu na tym ośrodku jeszcze bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że ?cudze chwalimy, a swego nie znamy” Wakacje trwają, więc zapraszam do ośrodka Magic Camping.

Inne z sekcji 

Trzech mężczyzn z Gorzowa odpowie za kradzież motocykli w Niemczech

Policjanci z Gorzowa Wlkp. zatrzymali trzech mężczyzn, którzy odpowiedzą za kradzież trzech motocykli w Niemczech. Zostali zatrzymani, kiedy przewozili je w busie, a same kradzieże nie zostały jeszcze zgłoszone niemieckiej policji – poinformował dzisiaj Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. fot/ internet

Swawole winobraniowe dobiegły końca

I ja tam byłem i wino umiarkowanie z rozkoszą piłem, a to dlatego, że ostatni raz święto wina i winiarzy obchodziliśmy w 2019 roku, na co do tego roku Covid-19 nam nie pozwalał.