Aktualności

Magic Camping tętni życiem

Pierwszy miesiąc wakacji i jak dotąd sprzyjająca pogoda sprawiły, że ośrodek Magic Camping odwiedziło wielu turystów z Polski i Niemiec. To właśnie miejsce wypoczynku turyści wybrali także z tego względu, że właściciele Kasia i Robert przygotowali wiele atrakcji, aby wypoczywający nie narzekali na nudę. Tylko w miniony weekend był piknik militarny z finałem w postaci rekonstrukcji jednej z bitew, pokazy akrobacji cyrkowej w wykonaniu grupy ?Zodiak” ze Szczecina, a wieczorami afterparty z propozycjami DJ- ów w różnych klimatach muzycznych. Oprócz tego możliwość pływania kajakami, motorówkami i jazdy gokartami. Podczas pobytu na tym ośrodku jeszcze bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że ?cudze chwalimy, a swego nie znamy” Wakacje trwają, więc zapraszam do ośrodka Magic Camping.

Inne z sekcji 

Znamy zwycięzców Polsko-Niemieckiej Nagrody Dziennikarskiej

Miło nam poinformować, że w tym roku Nominację do Głównej Nagrody w kategorii Dziennikarstwo na Pograniczu, otrzymała Marzena Wróbel-Szała

Uroczystość w Regionalnym Centrum Animacji Kultury

Donat Linkowski, wieloletni członek naszego Stowarzyszenia, przekazał zielonogórskiemu RCAK wyjątkową kolekcję nagrań. Przewodnicząca naszego Stowarzyszenia miała przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu.