Aktualności

Magic Camping tętni życiem

Pierwszy miesiąc wakacji i jak dotąd sprzyjająca pogoda sprawiły, że ośrodek Magic Camping odwiedziło wielu turystów z Polski i Niemiec. To właśnie miejsce wypoczynku turyści wybrali także z tego względu, że właściciele Kasia i Robert przygotowali wiele atrakcji, aby wypoczywający nie narzekali na nudę. Tylko w miniony weekend był piknik militarny z finałem w postaci rekonstrukcji jednej z bitew, pokazy akrobacji cyrkowej w wykonaniu grupy ?Zodiak” ze Szczecina, a wieczorami afterparty z propozycjami DJ- ów w różnych klimatach muzycznych. Oprócz tego możliwość pływania kajakami, motorówkami i jazdy gokartami. Podczas pobytu na tym ośrodku jeszcze bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że ?cudze chwalimy, a swego nie znamy” Wakacje trwają, więc zapraszam do ośrodka Magic Camping.

Inne z sekcji 

Uczniowie IV LO Zwolnieni z Teorii

Milena Milej, Aleksandra Rogaczewska, Jakub Wollak oraz Jędrzej Wójcik pod kierunkiem opiekuna opiekuna Małgorzaty Janus- Greszczuk biorą udział w projekcie, w trakcie którego zbierają pieniądze i rzeczy potrzebne dla gorzowskiego schroniska dla zwierząt „Azorki”.

ZAPOMNIANA ROCZNICA

W ostatnią niedzielę stycznia br. mieszkańcy Zielonej Góry uczcili rocznicę marszu śmierci więźniarek filii obozu koncentracyjnego w Groß-Rosen, który mieścił się w barakach (obecnie market Kaufland).