Aktualności

Burmistrz Witnicy zaprasza na kiermasz wielkanocny

W Witnicy trwają przygotowania przed tegorocznym kiermaszem wielkanocnym. Burmistrz Dariusz Jaworski podkreśla, że kiermasz odbędzie się 13 kwietnia na witnickim deptaku. Do udziału organizator zaprasza: rękodzielników, koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia i wszystkich chętnych, którzy tworzą piękne dzieła i chcą je zaprezentować na kiermaszu. Wystarczy zgłosić się do Urzędu Miasta
13 kwietnia zapraszamy wszystkich do Witnicy

Inne z sekcji 

Kryzys demograficzny dotyka po obu stronach Odry i Nysy.

W czwartek, 11 czerwca 2026 r., w Guben odbyła się konferencja ws przyszłości transgranicznego regionu: Lubuskiego i Brandenburgii.

WIO KONIKU A JAK SIĘ POSTARASZ …

Czy Chłopiec z Konikiem powróci z emigracji do swej małej ojczyzny – Krosna Odrzańskiego?