Aktualności

W Sulęcinie ruszyła akcja ?Raj Paczka?

W mieście ?nad Postomią? ruszyła akcja pomocy przedświątecznej dla najbardziej potrzebujących, której główną koordynatorką i pomysłodawczynią jest Katarzyna Rajfur, właścicielka salonu piękności w Sulęcinie. Chemię gospodarczą, słodycze, trwałą żywność, kredki, malowanki i inne rzeczy, które znajdą się w prezentach można przynieść do salonu przy ul. Dudka lub do koszy, które są ustawione w wyznaczonych sklepach na terenie miasta. Katarzyna Rajfur powiedziała nam, że trwa akcja zbiórki produktów i tworzona jest lista potrzebujących rodzin.
Kontakt do koordynatorki akcji to 507 124 443.
Prezenty do potrzebujących trafią jeszcze przed świętami.

Inne z sekcji 

Kryzys demograficzny dotyka po obu stronach Odry i Nysy.

W czwartek, 11 czerwca 2026 r., w Guben odbyła się konferencja ws przyszłości transgranicznego regionu: Lubuskiego i Brandenburgii.

WIO KONIKU A JAK SIĘ POSTARASZ …

Czy Chłopiec z Konikiem powróci z emigracji do swej małej ojczyzny – Krosna Odrzańskiego?