Aktualności

Firma z Sulęcina nagrodzona

Maszoński Logistic z Sulęcina z nagrodą OPERATOR LOGISTYCZNY ROKU 2018

4 grudnia podczas 17. Gali Logistyki, Transportu i Produkcji spółka Maszoński Logistic została laureatem głównej nagrody, złotego godła Operator Logistyczny Roku.

Bycie docenionym w badaniu Operator Logistyczny jest dla nas potwierdzeniem słuszności filozofii prowadzenia biznesu, jak również dowodem profesjonalizmu i fachowej wiedzy naszych pracowników.
Dziękuję, to nasz wspólny sukces ? podkreśla Mirosław Maszoński szef firmy

Operator Logistyczny Roku to badanie satysfakcji klientów operatorów logistycznych, które dostarcza informacji o zakresie i jakości usług logistycznych oferowanych na rynku. Badanie od kilkunastu lat prowadzi Data Group Consulting i Wydawnictwo Eurologistics. Na podstawie jego wyników powstaje ranking firm cieszących się największym zaufaniem klientów.
Gratulujemy wszystkim tegorocznym nagrodzonym. Brązowe godło otrzymała spółka GEODIS Polska oraz Panalpina Polska, srebro FM Logistic Polska.

Inne z sekcji 

ULICZNI KUGLARZE

W dniach 22-23 sierpnia tego roku zielonogórski deptak opanowali uliczni kuglarze z zagranicy. Wszystko za sprawą kolejnej edycji obwoźnego festiwalu Busker Tour gdzie mieszkańcy mogli podziwiać ciekawe pokazy artystów ulicznych, iluzjonistów oraz akrobatów z Japonii, Włoch, Bułgarii, Malezji, Argentyny. Była to idealna impreza adresowana do wszystkich, którzy umieją się wspólnie bawić którzy akurat znajdowali się […]

Festiwal Różnorodności 2023 przeszedł do historii

Wiele gwiazd na wojewódzkim Festiwalu Różnorodności w dwóch blokach muzycznych: ukraińskim i romskim, to czekało na gorzowian w niedzielne późne popołudnie na Starym Rynku.