Aktualności

Firma z Sulęcina nagrodzona

Maszoński Logistic z Sulęcina z nagrodą OPERATOR LOGISTYCZNY ROKU 2018

4 grudnia podczas 17. Gali Logistyki, Transportu i Produkcji spółka Maszoński Logistic została laureatem głównej nagrody, złotego godła Operator Logistyczny Roku.

Bycie docenionym w badaniu Operator Logistyczny jest dla nas potwierdzeniem słuszności filozofii prowadzenia biznesu, jak również dowodem profesjonalizmu i fachowej wiedzy naszych pracowników.
Dziękuję, to nasz wspólny sukces ? podkreśla Mirosław Maszoński szef firmy

Operator Logistyczny Roku to badanie satysfakcji klientów operatorów logistycznych, które dostarcza informacji o zakresie i jakości usług logistycznych oferowanych na rynku. Badanie od kilkunastu lat prowadzi Data Group Consulting i Wydawnictwo Eurologistics. Na podstawie jego wyników powstaje ranking firm cieszących się największym zaufaniem klientów.
Gratulujemy wszystkim tegorocznym nagrodzonym. Brązowe godło otrzymała spółka GEODIS Polska oraz Panalpina Polska, srebro FM Logistic Polska.

Inne z sekcji 

Polak-Francuz – Europejczyk i krośnianin z wyboru

O uprawie winorośli na ziemi krośnieńskiej tej średniowiecznej i tej współczesnej laureat wie więcej niż nie jeden krośnianin czy regionalista. Mam zaszczyt przedstawić sylwetkę członka TMZK urodzonego w Paryżu, ale jak sam o sobie mówi jest Polakiem i Francuzem.

Tańczyli i wspierali

W sobotę, 19 listopada, w Restauracji „Radosna” ponad 30 seniorów bawiło się na wieczorku tanecznym, zorganizowanym przez właściciela Restauracji Cezarego Siwek oraz portal społecznościowy Wielki Gorzów.