Aktualności

Firma z Sulęcina nagrodzona

Maszoński Logistic z Sulęcina z nagrodą OPERATOR LOGISTYCZNY ROKU 2018

4 grudnia podczas 17. Gali Logistyki, Transportu i Produkcji spółka Maszoński Logistic została laureatem głównej nagrody, złotego godła Operator Logistyczny Roku.

Bycie docenionym w badaniu Operator Logistyczny jest dla nas potwierdzeniem słuszności filozofii prowadzenia biznesu, jak również dowodem profesjonalizmu i fachowej wiedzy naszych pracowników.
Dziękuję, to nasz wspólny sukces ? podkreśla Mirosław Maszoński szef firmy

Operator Logistyczny Roku to badanie satysfakcji klientów operatorów logistycznych, które dostarcza informacji o zakresie i jakości usług logistycznych oferowanych na rynku. Badanie od kilkunastu lat prowadzi Data Group Consulting i Wydawnictwo Eurologistics. Na podstawie jego wyników powstaje ranking firm cieszących się największym zaufaniem klientów.
Gratulujemy wszystkim tegorocznym nagrodzonym. Brązowe godło otrzymała spółka GEODIS Polska oraz Panalpina Polska, srebro FM Logistic Polska.

Inne z sekcji 

Znamy zwycięzców Polsko-Niemieckiej Nagrody Dziennikarskiej

Miło nam poinformować, że w tym roku Nominację do Głównej Nagrody w kategorii Dziennikarstwo na Pograniczu, otrzymała Marzena Wróbel-Szała

Uroczystość w Regionalnym Centrum Animacji Kultury

Donat Linkowski, wieloletni członek naszego Stowarzyszenia, przekazał zielonogórskiemu RCAK wyjątkową kolekcję nagrań. Przewodnicząca naszego Stowarzyszenia miała przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu.