Informacje, komunikaty, oświadczenia

Nowe władze Lubuskiego Oddziału SDRP

Dzień dobry koleżanki i koledzy!
Wczoraj (29 września 2021) odbyło się walne zgromadzenie naszego Stowarzyszenia. Mamy nowy zarząd, któremu przewodzi Marzena Wróbel-Szała.
– Dziękuję za zaufanie i wybranie mnie na Przewodniczącą Stowarzyszenia – powiedziała Marzena. – To ogromny zaszczyt móc Państwa reprezentować. Gratuluję także Tadeuszowi Krupie i Jakubowi Lesińskiemu, którzy ponownie zostali wybrani do Zarządu. Oraz nowym członkom, czyli Adamowi Królowi i Robertowi Bagińskiemu.
Jak widać, zarząd mamy zróżnicowany. Nie tylko z południa, ale także z północy regionu. Myślę, że to dobra prognoza na rozwój naszego Stowarzyszenia oraz planowane projekty.
Ogromnie dziękuję Małgorzacie Trzcionkowskiej i Ewie Dumie za ostatnie lata pracy w Zarządzie naszego Stowarzyszenia. Mam nadzieję, że nadal będziemy współpracować.
W Komisji Rewizyjnej pozostają: Teresa Rataj-Sikoń, Artur Wiszniewski i Dorota Zyń-Horbaczewska.
Sąd Koleżeński reprezentuje Ewa Lurc-Brachmańska.
Rzecznikiem Dyscyplinarnym pozostał Donat Linkowski.
Koleżankom i Kolegom gratuluję jednogłośnych wyborów do ww komórek statutowych.
Ostatni, pandemiczny, dziwny czas spowolnił lub wykluczył część działań Stowarzyszenia, które wcześniej mogliśmy organizować. Mam nadzieję, że szybko się to zmieni i w najbliższym czasie nie tylko będziemy mogli organizować częściej spotkania członków Stowarzyszenia (w różnych częściach naszego województwa) ale także powrócimy do konkursów, które nasze Stowarzyszenie organizowało.
Mamy też kilka nowych pomysłów, które po konsultacji z Zarządem na pewno Państwu od razu przedstawię.
Działa także nasza strona internetowa www.dziennikarzelubuscy.pl oraz konto na Facebooku. Zachęcam do zaglądania tam, komentowania oraz wysyłania własnych artykułów i postów. Jeżeli macie Państwo jakieś pomysły, czym jako Stowarzyszenie moglibyśmy się zająć, proszę pisać, dzwonić, będziemy dyskutować i wspólnie podejmować decyzje.
Pozdrawiam,
Marzena Wróbel-Szała