Sport

Darterzy z Gorzowa pokazali, na co ich stać

Ponad 30 osób z różnych części Gorzowa odpowiedziało na zaproszenie gorzowskiej Fundacji Inicjatyw Społecznych, której prezesem jest Sławomir Giżycki oraz właścicieli Pubu Hollywood, Agnieszki i Jana Rudzińskich, mieszczącego się przy ulicy Walczaka
Wśród uczestniczek najaktywniejszą zawodniczką okazała się Emilia Patykowska-Kijas z dzielnicy Górczyn.
I miejsce zajął Piotr Garbarczyk z dzielnicy „Staszica”,
II miejsce – Maciej Kokowski z Górczyna,
III miejsce – Bartłomiej Kijas z dzielnicy Górczyn.
Prezes Fundacji Inicjatyw Społecznych Sławomir Giżycki oraz właściciele gorzowskiego Pub-u Hollywood Agnieszka i Jan Rudzińscy zaprosili mieszkanki i mieszkańców Gorzowa, którzy, potrafią grać w darta na „Noworoczny Indywidualny turniej w Soft Dart”.
Oprócz walki przy tarczach, nie obyło się bez pomocy na rzecz Hospicjum im. św. Kamila, mieszczącego się przy ulicy Stilonowej.
Wpisowe, wynosiło 15 zł, z czego, część została przeznaczona na organizację turnieju, a druga część na Hospicjum w Gorzowie.
Obecni mogli także wspomóc placówkę rzucając datki do puszki.
Sławomir Giżycki – Prezes Fundacji, podkreśla, że liczyła się wspólna integracja oraz zbiórka do puszki na rzecz Hospicjum.

Inne z sekcji 

Kostrzyn nad Odrą, Zapraszają fanów tenisa stołowego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą oraz UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą wspólnie organizują turniej tenisa stołowego

Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych

Gorzów Wielkopolski szczyci się wieloma drużynami. Od Stali Gorzów po Stilon Gorzów.