Sport

Turniej charytatywny

W sobotę, 20 lutego, w Starym Folwarku w Pietrzykowie odbył się turniej charytatywny ?Oldboy z gwiazdami ? pomagaj innym?. Turniej został zorganizowany na rzecz Daniela Świerczyńskiego, który po wypadku wymaga intensywnej i kosztownej rehabilitacji. Do zdobycia były m.in. koszulki piłkarskie, piłka z autografami, czy kosz regionalnych wiktuałów.
Turniej otworzył prezes LZPN, Robert Skowron i wicemarszałek województwa lubuskiego, Stanisław Tomczyszyn. Podczas otwarcia turnieju ?Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Lubuskiego? został odznaczony Wiesław Zaleszczak, przewodniczący Podokręgu Żary.
Do rywalizacji przystąpiło pięć zespołów: Bobry Nowogród Bobrzański, Czarni Żagań, Drużyna Gwiazd (m.in. z Sebastianem Dudkiem, Tomaszem Mirosławem Kędziorą i Łukaszem Gargułą), Hayduk Żary i Piast Iłowa. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym.
Końcowa klasyfikacja turnieju:
I miejsce ? Drużyna Gwiazd
II miejsce ? Piast Iłowa
III miejsce ? Bobry Nowogród Bobrzański
IV miejsce ? Hayduk Żary
V miejsce ? Czarni Żagań
Najlepszy strzelec ? Paweł Sereda, najlepszy bramkarz ? Dariusz Mielniczek, najlepszy zawodnik ? Sebastian Dudek.

Każdy z nas też może pomóc:

Świerczyński Daniel

Inne z sekcji 

Stal Gorzów będzie w kolorze „złota”

Z cyklu krótko i na temat z Remigiuszem Turek, członkiem zarządu klubu Stal Gorzów, rozmawia Ryszard Waldun

Stal Gorzów z awansem

Zawodnicy pokazali pod Jasną Górą,że stolicą Polski jest Gorzów Wielkopolski. Końcowy wynik 42 Włókniarz Częstochowa,  a oczywiście Stal Gorzów 48. Stal Gorzów awansowała do finału  PGE Ekstraligi. W finale  zmierzy się  z Motorem Lublin i będzie  walczyć o zloty medal. Zawodnicy Stali Gorzów,  dziękujemy.