Sport

W Słońsku grali ku pamięci Stanisława Jaworskiego

Na boisku Zespołu Szkół w Słońsku odbył się XXII Turniej Piłki Nożnej ku pamięci tragicznie zmarłego piłkarza Warty Słońsk i działacza sportowego Stanisława Jaworskiego.
Organizatorami turnieju byli Gmina Słońsk i Klub Warta Słońsk. W turnieju wzięło udział 6 drużyn z terenu całej gminy. Turniej sędziowali: Kamil Michaluk, Jacek Nowak i Mateusz Nowak. Zawodnikom kibicowało kilkudziesięciu mieszkańców Słońska, a ostateczne wyniki wyglądają następująco:
1 miejsce PRESTIGE
2 miejsce FREGATA
3 miejsce SAMI SWOI
4miejsce OSP
5 miejsce POPITKA
6 miejsce ABSTYNENCI
Król strzelców – Eugeniusz Sozański
Najlepszy bramkarz – Tomasz Graczyk
Najlepszy zawodnik – Piotr Wasielewski
Drużyny otrzymały puchary, medale i dyplomy, które wręczyli: Janusz Krzyśków Wójt Słońska oraz Kazimierz Sozański Prezes Warty Słońsk
Turniej prowadził Artur Wysokiński.
Tomasz Jaworski syn Stanisława Jaworskiego powiedział naszej redakcji, że jest wdzięczny, że ponad 20 lat pamięta się o jego ojcu. Mariusz Wojnarowski wiceprezes Warty Słońsk podkreśla, że tego typu turnieje to także okazja do propagowania gry w piłkę nożną jako formy spędzenia czasu na sportowo.

Inne z sekcji 

Kostrzyn nad Odrą, Zapraszają fanów tenisa stołowego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą oraz UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą wspólnie organizują turniej tenisa stołowego

Darterzy z Gorzowa pokazali, na co ich stać

Ponad 30 osób z różnych części Gorzowa odpowiedziało na zaproszenie gorzowskiej Fundacji Inicjatyw Społecznych