Sport

W Słońsku grali ku pamięci Stanisława Jaworskiego

Na boisku Zespołu Szkół w Słońsku odbył się XXII Turniej Piłki Nożnej ku pamięci tragicznie zmarłego piłkarza Warty Słońsk i działacza sportowego Stanisława Jaworskiego.
Organizatorami turnieju byli Gmina Słońsk i Klub Warta Słońsk. W turnieju wzięło udział 6 drużyn z terenu całej gminy. Turniej sędziowali: Kamil Michaluk, Jacek Nowak i Mateusz Nowak. Zawodnikom kibicowało kilkudziesięciu mieszkańców Słońska, a ostateczne wyniki wyglądają następująco:
1 miejsce PRESTIGE
2 miejsce FREGATA
3 miejsce SAMI SWOI
4miejsce OSP
5 miejsce POPITKA
6 miejsce ABSTYNENCI
Król strzelców – Eugeniusz Sozański
Najlepszy bramkarz – Tomasz Graczyk
Najlepszy zawodnik – Piotr Wasielewski
Drużyny otrzymały puchary, medale i dyplomy, które wręczyli: Janusz Krzyśków Wójt Słońska oraz Kazimierz Sozański Prezes Warty Słońsk
Turniej prowadził Artur Wysokiński.
Tomasz Jaworski syn Stanisława Jaworskiego powiedział naszej redakcji, że jest wdzięczny, że ponad 20 lat pamięta się o jego ojcu. Mariusz Wojnarowski wiceprezes Warty Słońsk podkreśla, że tego typu turnieje to także okazja do propagowania gry w piłkę nożną jako formy spędzenia czasu na sportowo.

Inne z sekcji 

Stal Gorzów będzie w kolorze „złota”

Z cyklu krótko i na temat z Remigiuszem Turek, członkiem zarządu klubu Stal Gorzów, rozmawia Ryszard Waldun

Stal Gorzów z awansem

Zawodnicy pokazali pod Jasną Górą,że stolicą Polski jest Gorzów Wielkopolski. Końcowy wynik 42 Włókniarz Częstochowa,  a oczywiście Stal Gorzów 48. Stal Gorzów awansowała do finału  PGE Ekstraligi. W finale  zmierzy się  z Motorem Lublin i będzie  walczyć o zloty medal. Zawodnicy Stali Gorzów,  dziękujemy.