Sport

Młodzi kajakarze z Gorzowa trenują w Lubniewicach

Dzieci i młodzież z klubu ?Admira” Gorzów przebywają na obozie szkoleniowym na terenie Ośrodka Szkolno-Wypoczynkowego Magic Camping w Lubniewicach.
Od 2 lipca trener Monika Chrobot wraz z mężem i braćmi Krajewskimi szkolą uczestników obozu w kajakarstwie i kajaku Polo.
Młodzicy i młodzieżowcy przygotowują się do Mistrzostw Polski, a dzieci doskonałą sztukę pływania kajakiem. Od godziny 7.00 do 21.00 mają czas wypełniony treningami, a w wolnych chwilach uczestniczą w grach i zabawach przygotowanych na terenie ośrodka. Młodzi kajakarze na obozie będą przebywać do 17 lipca.

Inne z sekcji 

Polecam jazdę rowerem

czyli krótko i na temat z Lechem Piaseckim- mistrzem kolarskim, rozmawia Ryszard Waldun  1.Ryszard Waldun Często spotykam się z opinią, że najlepsza pora, na jazdę rowerem jest  wiosna i lato, Co pan o tym sądzi? Lech Piasecki – na jazdę rowerem nie ma złej pogody i pory roku, każda pora roku jest odpowiednia. Oczywiście należy […]

Inauguracja sezonu żeglarskiego

Członkowie Klubu Żeglarskiego” Delfin” zainaugorowali sezon żeglarski Napierw cześć  oficjalna pod przewodnictwem komandora Tomasza Chichłowskiego, a później wspólna biesiada przy dźwiękach szant. Hubert Donke członek zarządu Klubu, podkreśla,że klub liczy 60 członków, a okres  pandemii, przeszkodził w realizacji wielu planów,ale ma nadzieję że w  najbliższym czasie, nadrobią wszelkie  zamierzenia i plany. Kapitan Marek Łuczak, dodaje,że […]