Sport

Burmistrz Witnicy nagrodził saneczkarzy

Burmistrz Dariusz Jaworski wręczył nagrody najlepszym młodym sportowcom z UKS Nowiny Wielkie. Nagrody rzeczowe otrzymało 25 saneczkarzy.
Burmistrz przychylił się do wniosków złożonych przez Uczniowski Klub Sportowy Nowiny Wielkie o przyznanie nagrody lub wyróżnienia Burmistrza za osiągnięcia sportowe, na podstawie uchwały Rady Miejskiej w sprawie określenia szczegółowych zasad oraz trybu przyznawania nagród za osiągnięcia sportowe i przyznał nagrody w formie rzeczowej. Otrzymało je 25 młodych zawodników UKS Nowiny Wielkie. We wtorek w Urzędzie Miasta i Gminy odbyła się uroczystość wręczenia nagród wraz z dyplomami gratulacyjnymi. 1 nagroda została przyznana za udział w Mistrzostwach Świata, 7 nagród za Mistrzostwa Polski Seniorów, 5 nagród za Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, 8 nagród za Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w kategorii junior oraz 4 nagrody za Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w kategorii junior młodszy. Burmistrz Dariusz Jaworski powiedział naszej redakcji, że jest dumny ze sportowców i życzy im kolejnych sukcesów . Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Inne z sekcji 

Kostrzyn nad Odrą, Zapraszają fanów tenisa stołowego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą oraz UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą wspólnie organizują turniej tenisa stołowego

Darterzy z Gorzowa pokazali, na co ich stać

Ponad 30 osób z różnych części Gorzowa odpowiedziało na zaproszenie gorzowskiej Fundacji Inicjatyw Społecznych