Lubuszanie z pasją

Motocyklowa pasja Zbigniewa

Zbigniew Grzelczak mieszka w Międzyrzeczu. Pochodzi z Trzemeszna Lubuskiego w gminie Sulęcin i zawsze wraca tutaj z miłą chęcią, aby odwiedzić mamę oraz z tego powodu, że we wsi Grochowo prowadzi sklep spożywczy.
Pasja Zbigniewa Grzelczaka związana z motocyklami rozpoczęła się w 1985 roku. Pierwszy motocykl, który sobie kupił było Kawasaki 650.
Jeżeli chodzi o zloty motocyklowe to pierwszy raz w złocie motocyklistów uczestniczył w 1996 roku, a obecnie jest członkiem klubu z Łagowa Lubuskiego „NINE SIX – MC POLAND”. .Jak sam mówi jest to niezależny klub motocyklowy, który liczy ponad 100 członków.
Obecnie motocyklem Zbigniewa Grzelczaka jest trajka, którą złożył od podstaw sam. O ilości przejechanych kilometrów nawet nie mówi, bo trochę tego jest. Obecnie Zbigniew Grzelczak wraz z kolegami z klubu skupia się na organizacji tegorocznej imprezy motocyklowej, która odbędzie się 11 lipca w Łagowie Lubuskim. Już dziś wiemy, że w tym zlocie wezmą udział motocykliści nie tylko z Polski, a gwiazdą muzyczną będzie zespół „Proletaryat”
Serdecznie dziękuję Zbyszkowi za spotkanie i na pewno odwiedzimy was podczas zlotu.

Inne z sekcji 

Moją pasję zawdzięczam dziadkowi i ojcu

Z Mariuszem Kaczorek rozmawia Ryszard Waldun

Brawo Pani Aniu

Gospodarstwo ekologiczne Anny Broniewicz z Mościc, zajęło II miejsce w konkursie na najlepsze gospodarstwo ekologiczne w województwie lubuskim. Dodam,że konkurs organizował Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Pani Anna zaprasza na swój profil na Facebooku pod nazwą ” EkoUprawy u Bronisławy” Lubomir Fajfer zastępca burmistrza Miasta i Gminy Witnica gratuluje i życzy kolejnych sukcesów. Lubomir Fajfer dodaje,że […]