Lubuszanie z pasją

Motocyklowa pasja Zbigniewa

Zbigniew Grzelczak mieszka w Międzyrzeczu. Pochodzi z Trzemeszna Lubuskiego w gminie Sulęcin i zawsze wraca tutaj z miłą chęcią, aby odwiedzić mamę oraz z tego powodu, że we wsi Grochowo prowadzi sklep spożywczy.
Pasja Zbigniewa Grzelczaka związana z motocyklami rozpoczęła się w 1985 roku. Pierwszy motocykl, który sobie kupił było Kawasaki 650.
Jeżeli chodzi o zloty motocyklowe to pierwszy raz w złocie motocyklistów uczestniczył w 1996 roku, a obecnie jest członkiem klubu z Łagowa Lubuskiego „NINE SIX – MC POLAND”. .Jak sam mówi jest to niezależny klub motocyklowy, który liczy ponad 100 członków.
Obecnie motocyklem Zbigniewa Grzelczaka jest trajka, którą złożył od podstaw sam. O ilości przejechanych kilometrów nawet nie mówi, bo trochę tego jest. Obecnie Zbigniew Grzelczak wraz z kolegami z klubu skupia się na organizacji tegorocznej imprezy motocyklowej, która odbędzie się 11 lipca w Łagowie Lubuskim. Już dziś wiemy, że w tym zlocie wezmą udział motocykliści nie tylko z Polski, a gwiazdą muzyczną będzie zespół „Proletaryat”
Serdecznie dziękuję Zbyszkowi za spotkanie i na pewno odwiedzimy was podczas zlotu.

Inne z sekcji 

Gorzowianie z Pasją

Rowerowa pasja Lecha Piaseckiego Kariera kolarskiego mistrza  jest bogata w wydarzenia, które cieszyły wielu fanów znanego nie tylko w Gorzowie, ale w całej Polsce i zagranicą. W zapowiedzi wideo, obiecywał, że przypomni starszym i młodszym fanom, kilka faktów ze swojego sportowego życia. Od 1976 roku trenował w klubie Orlęta Myślibórz pod okiem trenera Kazimierza Franczuka. […]

Inauguracja sezonu żeglarskiego

Członkowie Klubu Żeglarskiego” Delfin” zainaugorowali sezon żeglarski Napierw cześć  oficjalna pod przewodnictwem komandora Tomasza Chichłowskiego, a później wspólna biesiada przy dźwiękach szant. Hubert Donke członek zarządu Klubu, podkreśla,że klub liczy 60 członków, a okres  pandemii, przeszkodził w realizacji wielu planów,ale ma nadzieję że w  najbliższym czasie, nadrobią wszelkie  zamierzenia i plany. Kapitan Marek Łuczak, dodaje,że […]