Aktualności

W zielone gramy w Zielonej Górze

21 w czwartek w Amfiteatrze przy Filharmonii Zielonogórskiej w ramach W ZIELONE GRAMY dla zielonogórzan wystąpił z koncercikiem, jak sam to nazwał, Jerzy Grzechnik. Koncert wokalisty i aktora Studia Buffo był jego swoistym podsumowaniem ostatnich kilkunastych lat pracy na scenie. Wczorajszy gość ze sceny to zwycięzca debiutów opolskich w 2008 roku obecnie artysta występuje na deskach legendarnego Metro jest znany z programów telewizyjnych takich jak Przebojowa Noc, Złota Sobota i Jaka to melodia. Ćwierćfinalista V edycji Voice of Poland. Finalista i laureat „Złotej maski” w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oświadczył, że śpiewanie to jego pasja i powołanie, dla którego porzucił nudną, ale stabilną posadkę urzędnika ministerialnego. Na ile z pasja i miłością podchodzi do tego co wyczynia na scenach muzycznych pokazał wczoraj wieczorową porą przed rozbawioną i zadowoloną publicznością w letnim amfiteatrze. Było sentymentalnie i radośnie za co publiczność wynagrodziła niewymuszonymi entuzjastycznymi brawami wokalistę.

            

Inne z sekcji 

ULICZNI KUGLARZE

W dniach 22-23 sierpnia tego roku zielonogórski deptak opanowali uliczni kuglarze z zagranicy. Wszystko za sprawą kolejnej edycji obwoźnego festiwalu Busker Tour gdzie mieszkańcy mogli podziwiać ciekawe pokazy artystów ulicznych, iluzjonistów oraz akrobatów z Japonii, Włoch, Bułgarii, Malezji, Argentyny. Była to idealna impreza adresowana do wszystkich, którzy umieją się wspólnie bawić którzy akurat znajdowali się […]

Festiwal Różnorodności 2023 przeszedł do historii

Wiele gwiazd na wojewódzkim Festiwalu Różnorodności w dwóch blokach muzycznych: ukraińskim i romskim, to czekało na gorzowian w niedzielne późne popołudnie na Starym Rynku.