Aktualności

O Promenadzie Życia przy przedświątecznej kawie.

To było miłe i niespodziewane spotkanie.
Klub Promenada Życia, funkcjonujący przy Stowarzyszeniu Pomocy Bliźniemu im. Brata Krystyna, odwiedziła miejska radna Agnieszka Cierach, która po rozmowie z prezesem Augustynem Wiernickim, naocznie przekonała się o działalności klubu oraz o tym, nad czym obecnie pracują seniorki, a że to czas przedświąteczny to podziwiała stroiki, a jeden z nich otrzymała w prezencie.
Spotkanie było spontaniczne, ale bardzo miłe – zdradziła redakcji radna.
Prezes Stowarzyszenia Augustyn Wiernicki dodaje, że był czas, aby przy kawie porozmawiać o potrzebach klubu.
Dodajmy,że spotkanie zakończyło się zrobieniem pamiątkowego zdjęcia.

Inne z sekcji 

Kryzys demograficzny dotyka po obu stronach Odry i Nysy.

W czwartek, 11 czerwca 2026 r., w Guben odbyła się konferencja ws przyszłości transgranicznego regionu: Lubuskiego i Brandenburgii.

WIO KONIKU A JAK SIĘ POSTARASZ …

Czy Chłopiec z Konikiem powróci z emigracji do swej małej ojczyzny – Krosna Odrzańskiego?