Aktualności
Mundurowi w roli mikołajów przywieźli prezenty i życzenia
12.12.2024
Okres przedświąteczny to szczególny czas, gdy odwiedzamy tych, którzy są chorzy lub samotni.
Jolanta Gintowt, dyrektorka gorzowskiego Hospicjum, powiedziała redakcji, że dzieci ze Świetlicy Jaskółka oraz pacjentów z hospicjum stacjonarnego odwiedzili lubuscy policjanci, którzy oprócz prezentów przywieźli wiele przedświątecznego ciepła.
Dodajmy, że odwiedziny odbyły się w ramach akcji Mikołaj w Mundurze.
Inne z sekcji = Aktualności;?>
13.06.2026
Aktualności
Kryzys demograficzny dotyka po obu stronach Odry i Nysy.
W czwartek, 11 czerwca 2026 r., w Guben odbyła się konferencja ws przyszłości transgranicznego regionu: Lubuskiego i Brandenburgii.
17.05.2026
Aktualności
WIO KONIKU A JAK SIĘ POSTARASZ …
Czy Chłopiec z Konikiem powróci z emigracji do swej małej ojczyzny – Krosna Odrzańskiego?