Aktualności

Zachęcamy do pomocy

W Internecie trwa zbiórka pieniędzy na remont mieszkania gorzowian, którzy 21 stycznia w trakcie pożaru stracili dobytek życia.
Państwo Monika, Łukasz i 7 letnia Zuzia wierzą że dzięki wpłatą na zrzutkę prowadzoną przez radnych Annę Kozak i Jerzego Synowca wrócą do godnego życia.
Oprócz zbiórki pieniędzy, radna Anna Kozak na prywatnym profilu Facebook prowadzi licytację voucherów i innych prezentów podarowanych przez gorzowskich przedsiębiorców i innych darczyńców.
Na godzinę 10.30 w piątek 3 lutego na koncie zbiórki jest ponad 12 tysięcy i mimo że docelowa zbiórka zamykała się kwotą 10 tysięcy to radna Kozak podkreśla że zbieramy dalej.
Jeżeli chcecie pomóc, oto link do zbiórki:
https://zrzutka.pl/8w7wmw

 

Inne z sekcji 

ULICZNI KUGLARZE

W dniach 22-23 sierpnia tego roku zielonogórski deptak opanowali uliczni kuglarze z zagranicy. Wszystko za sprawą kolejnej edycji obwoźnego festiwalu Busker Tour gdzie mieszkańcy mogli podziwiać ciekawe pokazy artystów ulicznych, iluzjonistów oraz akrobatów z Japonii, Włoch, Bułgarii, Malezji, Argentyny. Była to idealna impreza adresowana do wszystkich, którzy umieją się wspólnie bawić którzy akurat znajdowali się […]

Festiwal Różnorodności 2023 przeszedł do historii

Wiele gwiazd na wojewódzkim Festiwalu Różnorodności w dwóch blokach muzycznych: ukraińskim i romskim, to czekało na gorzowian w niedzielne późne popołudnie na Starym Rynku.