Aktualności

Zachęcamy do pomocy

W Internecie trwa zbiórka pieniędzy na remont mieszkania gorzowian, którzy 21 stycznia w trakcie pożaru stracili dobytek życia.
Państwo Monika, Łukasz i 7 letnia Zuzia wierzą że dzięki wpłatą na zrzutkę prowadzoną przez radnych Annę Kozak i Jerzego Synowca wrócą do godnego życia.
Oprócz zbiórki pieniędzy, radna Anna Kozak na prywatnym profilu Facebook prowadzi licytację voucherów i innych prezentów podarowanych przez gorzowskich przedsiębiorców i innych darczyńców.
Na godzinę 10.30 w piątek 3 lutego na koncie zbiórki jest ponad 12 tysięcy i mimo że docelowa zbiórka zamykała się kwotą 10 tysięcy to radna Kozak podkreśla że zbieramy dalej.
Jeżeli chcecie pomóc, oto link do zbiórki:
https://zrzutka.pl/8w7wmw

 

Inne z sekcji 

ZŁOTE DUKATY 2023 PRZYZNANE

W grudniu 2023 roku podczas gali w Teatrze Lubuskim po raz 15 rozdano Nagrody Kulturalne oraz Złote Dukaty, przyznawane przez Marszałka Województwa Lubuskiego od 2009 roku. Nagroda Kulturalna Marszałka Województwa Lubuskiego jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Natomiast Złoty Dukat Lubuski to nagroda honorowa, przyznawana za wspieranie i […]

Ślubowanie wierności Ojczyźnie.

Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg. „Przysięga wojskowa – jest aktem ślubowania wyrażającym cele i zadania postawione żołnierzom przez ich […]