Aktualności

Wyrusz z Nami na pieszą wycieczkę


Z Hanną Żytkowską prezeską Klubu Turystyki Pieszej ” Nasza Chata” rozmawia Ryszard Waldun

Od kiedy funkcjonuje Klub i ilu jest członków?
Klub Turystyki Pieszej powstał 17 stycznia 1981 roku i działa przy Klubie ” U Szefa” Spółdzielni Mieszkaniowej „Staszica” chociaż nie skłamię że od roku 1979 kiedy to w Klubie ” U Szefa” zaczynają działać różne sekcje( w tym turystyczna). Jeżeli chodzi o członków to czynnych (uczestniczących w naszych propozycjach wycieczek) mamy obecnie prawie 50-ciu członków. To osoby od 50 do 80 lat.
Jak można się z Wami skontaktować, a może i dołączyć do grupy?

Najszybciej można poprzez nasz profil na Facebooku.
Mam nadzieję że po zapoznaniu się z naszą działalnością inni gorzowianie zdecydują się aby razem z nami brać udział w różnych ciekawych wycieczkach.
Właśnie kolejna propozycja Klubu już w najbliższą niedzielę.
Autokar wiezie nas do Santocka i wędrujemy do Mironic gdzie będzie czekać na nas autokar który zawiezie nas do naszych domów w Gorzowie.

Inne z sekcji 

ULICZNI KUGLARZE

W dniach 22-23 sierpnia tego roku zielonogórski deptak opanowali uliczni kuglarze z zagranicy. Wszystko za sprawą kolejnej edycji obwoźnego festiwalu Busker Tour gdzie mieszkańcy mogli podziwiać ciekawe pokazy artystów ulicznych, iluzjonistów oraz akrobatów z Japonii, Włoch, Bułgarii, Malezji, Argentyny. Była to idealna impreza adresowana do wszystkich, którzy umieją się wspólnie bawić którzy akurat znajdowali się […]

Festiwal Różnorodności 2023 przeszedł do historii

Wiele gwiazd na wojewódzkim Festiwalu Różnorodności w dwóch blokach muzycznych: ukraińskim i romskim, to czekało na gorzowian w niedzielne późne popołudnie na Starym Rynku.