Aktualności

Integrowali się w trakcie sadzenia lasu

Seniorzy z Gorzowa wspólnie z uczniami SP 15 oraz szkoły średniej Mistrzostwa Sportowego w piątek 14 kwietnia sadzili buki w Nadleśnictwie Kłodawa.
Andrzej Jakubaszek organizator tego wielopokoleniowego dnia powiedział redakcji, że to był gorzowski akcent akcji Lubuskiej Rady Seniorów (Posadźmy razem las).
Dzień w okolicach Kłodawy zakończyło Wspólne ognisko, a do miejsca docelowego z Gorzowa bezpłatnie zawiózł autobus Miejskiego Zakładu Komunikacji.

 

 


fot/ profil fb Andrzej Jakubaszek

Inne z sekcji 

Szczęście – dla każdego znacz zupełnie coś innego.

W zielonogórskim Regionalnym Centrum Animacji Kultury z okazji Międzynarodowego Dnia Szczęścia Wojewódzka Rada Kobiet zorganizowała fantastyczne spotkanie o czym świadczyła zapełniona po brzegi sala przez przybyłych lubuszan. Szczęście to m.in. uczucie zadowolenia z pomyślnych okoliczności z czym mieliśmy do czynienia za sprawą niesamowitej Zosi Szozdy-przewodniczącej WRK. Tego dnia wystąpiła pieśniarka Małgorzata Ordecka-Tworkowska. Musicale głosem operowym, […]

ZŁOTE DUKATY 2023 PRZYZNANE

W grudniu 2023 roku podczas gali w Teatrze Lubuskim po raz 15 rozdano Nagrody Kulturalne oraz Złote Dukaty, przyznawane przez Marszałka Województwa Lubuskiego od 2009 roku. Nagroda Kulturalna Marszałka Województwa Lubuskiego jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Natomiast Złoty Dukat Lubuski to nagroda honorowa, przyznawana za wspieranie i […]