Aktualności

Przygotowują się do uroczystości

Niezwykłe małżeństwo, wspaniali nauczyciele, skromni i pracowici ludzie, lubiani i szanowani przez swoich uczniów.
O kim mowa? O bohaterach projektu „Ławeczka Stanisławy i Bronisława Piotrowiczów”.
Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Santok „Pomocna Dłoń” oraz Rodzina Państwa Piotrowiczów zapraszają na uroczystość podsumowującą projekt „Ławeczka Stanisławy i Bronisława Piotrowiczów”
Uroczyste odsłonięcie pamiątkowej ławeczki i wieczór wspomnień o Stanisławie i Bronisławie Piotrowiczach zaplanowane jest na niedzielę 16 października 2022 r. o godz. 12.30.
Projekt dofinansowany jest ze środków Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności w ramach Lokalnego Konkursu Granatowego Działaj Lokalnie 2022 ogłoszonego przez Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych. Działania we współpracy z Akademią Filantropii w Polsce.
fot/ grafika UG Santok

Inne z sekcji 

ULICZNI KUGLARZE

W dniach 22-23 sierpnia tego roku zielonogórski deptak opanowali uliczni kuglarze z zagranicy. Wszystko za sprawą kolejnej edycji obwoźnego festiwalu Busker Tour gdzie mieszkańcy mogli podziwiać ciekawe pokazy artystów ulicznych, iluzjonistów oraz akrobatów z Japonii, Włoch, Bułgarii, Malezji, Argentyny. Była to idealna impreza adresowana do wszystkich, którzy umieją się wspólnie bawić którzy akurat znajdowali się […]

Festiwal Różnorodności 2023 przeszedł do historii

Wiele gwiazd na wojewódzkim Festiwalu Różnorodności w dwóch blokach muzycznych: ukraińskim i romskim, to czekało na gorzowian w niedzielne późne popołudnie na Starym Rynku.