Aktualności

Nowy dyrektor WORD

Nowy dyrektor WORD na trzy miesiące i nowy konkurs na to stanowisko.
Grzegorz Duszkiewicz – kierownik wydziału ds egzaminacyjno-szkoleniowych decyzją zarządu województwa lubuskiego został na trzy miesiące powołany na stanowisko dyrektora  WORD.
Kilka dni temu członek zarządu województwa lubuskiego Marcin Jabłoński poinformował, że dotychczasowy dyrektor gorzowskiego WORD – Jarosław Śliwiński – został odwołany ze swojego stanowiska.
Przypomnę, że sprawa pana Śliwińskiego dotyczy zarzutów byłej pracownicy, która  oskarża byłego dyrektora, że  oferował jej przedłużenie umowy o pracę  za „sex”.

Inne z sekcji 

ULICZNI KUGLARZE

W dniach 22-23 sierpnia tego roku zielonogórski deptak opanowali uliczni kuglarze z zagranicy. Wszystko za sprawą kolejnej edycji obwoźnego festiwalu Busker Tour gdzie mieszkańcy mogli podziwiać ciekawe pokazy artystów ulicznych, iluzjonistów oraz akrobatów z Japonii, Włoch, Bułgarii, Malezji, Argentyny. Była to idealna impreza adresowana do wszystkich, którzy umieją się wspólnie bawić którzy akurat znajdowali się […]

Festiwal Różnorodności 2023 przeszedł do historii

Wiele gwiazd na wojewódzkim Festiwalu Różnorodności w dwóch blokach muzycznych: ukraińskim i romskim, to czekało na gorzowian w niedzielne późne popołudnie na Starym Rynku.