Aktualności

Nowy dyrektor WORD

Nowy dyrektor WORD na trzy miesiące i nowy konkurs na to stanowisko.
Grzegorz Duszkiewicz – kierownik wydziału ds egzaminacyjno-szkoleniowych decyzją zarządu województwa lubuskiego został na trzy miesiące powołany na stanowisko dyrektora  WORD.
Kilka dni temu członek zarządu województwa lubuskiego Marcin Jabłoński poinformował, że dotychczasowy dyrektor gorzowskiego WORD – Jarosław Śliwiński – został odwołany ze swojego stanowiska.
Przypomnę, że sprawa pana Śliwińskiego dotyczy zarzutów byłej pracownicy, która  oskarża byłego dyrektora, że  oferował jej przedłużenie umowy o pracę  za „sex”.

Inne z sekcji 

Seniorzy przejęli miasto

Tydzień seniora rozpoczęły. Miasto nie  zapomniało i wielu miejscach Gorzowa przygotowało różne propozycje. W Miejskim Centrum Kultury przy Drzymały, Seniorzy jednym z trzech bali rozpoczęli tydzień świętowania. Obecny na rozpoczęciu imprezy prezydent  Jacek Wójcicki, powiedział, że  życzy wspaniałej zabawy i ten tydzień oddaje miasto w ręce seniorów. Obecna na imprezie radna miejska Anna Kozak powiedziała […]

Granty PPGR także w Witnicy

Gmina Witnica, jest kolejną w lubuskim regionie, która podpisała umowę na dostawę sprzętu komputerowego w ramach programu wsparcia dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym. – Granty to program, którego celem jest wyeliminowanie ograniczeń w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego dzieci z rodzin popegeerowskich. Dostęp do nowoczesnego sprzętu komputerowego pozwoli także na efektywniejsze […]