Aktualności

Mężczyźni siostry Michaeli Rak

W niedzielne popołudnie w Teatrze im Juliusza Osterwy odbyło się spotkanie z zakonnicą, która jest jedną z założycielek gorzowskiego Hospicjum.
Siostra Michaela Rak, prezentowała książkę „Mężczyźni mojego życia”, w której swoją historię opowiedziała Małgorzacie Terlikowskiej.
Zakonnica opowiada o trudnej sytuacji z ojcem, sportowych osiągnięciach oraz marzeniach.
Książka to wzruszająca opowieść zakonnicy, która nie przejdzie obojętnie obok potrzebujących.
Nie boi się rozmawiać o śmierci.
Dodam, że podczas spotkania można było nabyć książkę, a część dochodu ze sprzedaży zostanie przekazana na rzecz hospicjum w Wilnie.

Inne z sekcji 

Seniorzy przejęli miasto

Tydzień seniora rozpoczęły. Miasto nie  zapomniało i wielu miejscach Gorzowa przygotowało różne propozycje. W Miejskim Centrum Kultury przy Drzymały, Seniorzy jednym z trzech bali rozpoczęli tydzień świętowania. Obecny na rozpoczęciu imprezy prezydent  Jacek Wójcicki, powiedział, że  życzy wspaniałej zabawy i ten tydzień oddaje miasto w ręce seniorów. Obecna na imprezie radna miejska Anna Kozak powiedziała […]

Granty PPGR także w Witnicy

Gmina Witnica, jest kolejną w lubuskim regionie, która podpisała umowę na dostawę sprzętu komputerowego w ramach programu wsparcia dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym. – Granty to program, którego celem jest wyeliminowanie ograniczeń w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego dzieci z rodzin popegeerowskich. Dostęp do nowoczesnego sprzętu komputerowego pozwoli także na efektywniejsze […]