Aktualności

Inspirują do działania

Codziennie ulicami Gorzowa Wlkp. spaceruje tysiące ludzi. Wielu z nich nie zdaje sobie sprawy z tego jaki potencjał w nich tkwi,  ani co chcieliby robić w swoim życiu.
-Wiele młodych osób które do mnie przychodzi nie wie jaki wybrać kierunek swojej kariery zawodowej, nie wiedzą jeszcze co chcą robić w życiu – mówi Natalia która w firmie „Inspiracje Edukacja i Biznes ” organizuje ciekawe szkolenia dla osób od 18 roku życia. -I w tym właśnie pomagamy. Robimy specjalne testy które pomagają odkryć potencjał młodych osób. Przygotowujemy ich,  do rozmów kwalifikacyjnych oraz pomagamy w szukaniu pracy lub stażu
 -Do mnie zgłaszają się osoby które chcą coś zmienić w życiu zawodowym. Wypaliły się w poprzedniej pracy. Często ich ścieżka zawodowa jest przypadkowa, ale dochodzą do momentu w którym zaczynają zastanawiać się nad tym czym tak naprawdę chcieliby się zajmować. -dodaje Ania która wspiera osoby po 30 roku życia w realizacji swoich celów zawodowych.
Firma Inspiracje Edukacja i  Biznes Kinga Rożniata która mieści się na ul. Pionierów 5 (wejście od ul. Sikorskiego) to miejsce wyjątkowe, pełne pasji i zaangażowania. Jak sami mówią to niezwykle energetyczne i klimatyczne miejsce gdzie odkrywa się prawdziwe talenty.
Tak  mówią o swoich uczestnikach projektów. Wiele osób przechodzi tu niezwykłą metamorfozę, z osób zamkniętych w sobie, niepewnych i bez konkretnego celu, stają się pewni siebie i swojej ścieżki zawodowej, nabierają wyjątkowej siły do działania.
Inspiracje Edukacja i Biznes Kinga Rożniata zaprasza Ciebie na  Szkolenia lub Staże Unijne.
Skontaktuj się z nami: Natalia Lewitzka PROJEKTY 18+ specjalista ds. projektów szkoleniowych tel. +48 575 009 226 email: biuro@inspiraje.pro Anna Mickiewicz PROJEKTY 30+ specjalista ds. projektów szkoleniowych
tel. +48 533 300 144 email: anna.mickiewicz@inspiracje.pro
ul. Pionierów 3-5 (wejście od ul. Sikorskiego) w Gorzów Wielkopolski

Inne z sekcji 

Narodowe Święto Niepodległości

W Polsce obchodzone corocznie 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918, po 123 latach zaborów.

XXIV Lubuski Tydzień Seniora

Lubuscy seniorzy swoje święto rozpoczęli od mszy świętej w konkatedrze w intencji seniorów.