Aktualności

Egzaminy w szkole dla dorosłych

EduGorzów-lokalna szkoła- edukuje i pomaga uzupełnić lub zdobyć wykształcenie średnie, policealne lub wyższe !
Od 1 do 29 czerwca w Szkole dla Dorosłych EduGorzów trwają egzaminy teoretyczne i praktyczne.
Dyrektor Wanda Długosz- Bujak,zdradziła mi  że  do egzaminów przystąpiło 350 osób, a wśród nich zarówno Polacy  jak i Ukraińcy  którzy  wybrali Gorzów jako  miejsce swego  życia, pracy i edukacji.
Wioletta  Reszkowska- prezes spółki która prowadzi szkołę EduGorzów, podkreśla,że  wśród popularnych zawodów są: elektryk, rolnik,kucharz, informatyk, florysta, opiekun osób niepełnosprawnych,  sterylizator a także opiekun medyczny
Warto zaufać EduGorzów, a wszelkie informacje  można  uzyskać w sekretariacie szkoły  przy ulicy Pionierów 5 wejście od strony ul.Sikorskiego przy Urzędzie Miasta.

Inne z sekcji 

Polak-Francuz – Europejczyk i krośnianin z wyboru

O uprawie winorośli na ziemi krośnieńskiej tej średniowiecznej i tej współczesnej laureat wie więcej niż nie jeden krośnianin czy regionalista. Mam zaszczyt przedstawić sylwetkę członka TMZK urodzonego w Paryżu, ale jak sam o sobie mówi jest Polakiem i Francuzem.

Tańczyli i wspierali

W sobotę, 19 listopada, w Restauracji „Radosna” ponad 30 seniorów bawiło się na wieczorku tanecznym, zorganizowanym przez właściciela Restauracji Cezarego Siwek oraz portal społecznościowy Wielki Gorzów.