Aktualności

Dobrze,że jesteś

Członkowie gorzowskiego Koła Stowarzyszenia Miłosierdzia „Wincentego a Paulo” w święto św. Wincentego a Paulo spotkali się z osobami potrzebującymi, którym pomagają, na wspólnej mszy świętej oraz poczęstunku w świetlicy św. Katarzyny, którą przy parafii na ulicy Warszawskiej prowadzą siostry Miłosierdzia.
Iwona Filon Król- sekretarz Koła gorzowskiego Stowarzyszenia powiedziała mi, że do stołówki, gdzie przygotowują obiady dla potrzebujących, chodzi ponad 20 osób i oprócz ciepłych posiłków, mogą na miejscu wykąpać się i wyprać swoje rzeczy.
Uroczystą mszę świętą koncelebrowali księża: Andrzej Kołodziejczyk oraz Henryk Wojnar.

Inne z sekcji 

ULICZNI KUGLARZE

W dniach 22-23 sierpnia tego roku zielonogórski deptak opanowali uliczni kuglarze z zagranicy. Wszystko za sprawą kolejnej edycji obwoźnego festiwalu Busker Tour gdzie mieszkańcy mogli podziwiać ciekawe pokazy artystów ulicznych, iluzjonistów oraz akrobatów z Japonii, Włoch, Bułgarii, Malezji, Argentyny. Była to idealna impreza adresowana do wszystkich, którzy umieją się wspólnie bawić którzy akurat znajdowali się […]

Festiwal Różnorodności 2023 przeszedł do historii

Wiele gwiazd na wojewódzkim Festiwalu Różnorodności w dwóch blokach muzycznych: ukraińskim i romskim, to czekało na gorzowian w niedzielne późne popołudnie na Starym Rynku.