Aktualności

Zapraszają na Kongres Rodzinny

Starosta gorzowska Magdalena Pędziwiatr oraz Wójt gminy Kłodawa Anna Mołodciak
zapraszają mieszkańców gminy, powiatu gorzowskiego na kongres, który odbędzie się w najbliższą sobotę w godzinach 11.00- 15.00 w Kłodawie. Obie panie zdradziły mi, że dla nich priorytetem są rodziny.
W programie jest wiele atrakcji, a wśród nich nie zabraknie:
– Akademii Dobrych Manier z Magdaleną Pędziwiatr starostą gorzowską, a także pokazów i warsztatów scenicznych Magic Show oraz występy grupy Cheerleaders Warta Gorzów. Zaplanowano również kiełbaski i coś słodkiego za uśmiech.
Więc w najbliższą sobotę warto uśmiechać się i bawić razem na imprezie w Kłodawie.
Swoje stanowisko będzie miało również Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie gdzie, jak poinformowała mnie dyrektor PCPR Adriana Tutak, można będzie dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, a między innymi o
rodzicielstwie zastępczym oraz pilotażowym programie PFRON – „Aktywny Samorząd”.

Inne z sekcji 

Polak-Francuz – Europejczyk i krośnianin z wyboru

O uprawie winorośli na ziemi krośnieńskiej tej średniowiecznej i tej współczesnej laureat wie więcej niż nie jeden krośnianin czy regionalista. Mam zaszczyt przedstawić sylwetkę członka TMZK urodzonego w Paryżu, ale jak sam o sobie mówi jest Polakiem i Francuzem.

Tańczyli i wspierali

W sobotę, 19 listopada, w Restauracji „Radosna” ponad 30 seniorów bawiło się na wieczorku tanecznym, zorganizowanym przez właściciela Restauracji Cezarego Siwek oraz portal społecznościowy Wielki Gorzów.