Aktualności

Zapraszają na Kongres Rodzinny

Starosta gorzowska Magdalena Pędziwiatr oraz Wójt gminy Kłodawa Anna Mołodciak
zapraszają mieszkańców gminy, powiatu gorzowskiego na kongres, który odbędzie się w najbliższą sobotę w godzinach 11.00- 15.00 w Kłodawie. Obie panie zdradziły mi, że dla nich priorytetem są rodziny.
W programie jest wiele atrakcji, a wśród nich nie zabraknie:
– Akademii Dobrych Manier z Magdaleną Pędziwiatr starostą gorzowską, a także pokazów i warsztatów scenicznych Magic Show oraz występy grupy Cheerleaders Warta Gorzów. Zaplanowano również kiełbaski i coś słodkiego za uśmiech.
Więc w najbliższą sobotę warto uśmiechać się i bawić razem na imprezie w Kłodawie.
Swoje stanowisko będzie miało również Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie gdzie, jak poinformowała mnie dyrektor PCPR Adriana Tutak, można będzie dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, a między innymi o
rodzicielstwie zastępczym oraz pilotażowym programie PFRON – „Aktywny Samorząd”.

Inne z sekcji 

Znamy zwycięzców Polsko-Niemieckiej Nagrody Dziennikarskiej

Miło nam poinformować, że w tym roku Nominację do Głównej Nagrody w kategorii Dziennikarstwo na Pograniczu, otrzymała Marzena Wróbel-Szała

Uroczystość w Regionalnym Centrum Animacji Kultury

Donat Linkowski, wieloletni członek naszego Stowarzyszenia, przekazał zielonogórskiemu RCAK wyjątkową kolekcję nagrań. Przewodnicząca naszego Stowarzyszenia miała przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu.