Aktualności

Proteza dla druha Krzysztofa

Jako dziennikarz na prośbę córki Ewy informowałem o stanie zdrowia i powrocie po leczeniu do domu. Rodzina, znajomi oraz chętne osoby włączyli się w zbiórkę pieniędzy na przystosowanie mieszkania dla osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim po amputacji nogi.
Rodzina ma nadzieję, że po udanej zbiórce na remont mieszkania uda się otworzyć serca i portfele i uzbierać pieniądze na zakup protezy. Jako dziennikarz mogę włączyć się chociaż w ten sposób, że poinformuję większość o tym, że emerytowany strażak OSP Trzemeszno lubuskie kiedyś pomagał, a teraz sam potrzebuje pomocy. Po niżej link do utworzonej zbiórki.
https://zrzutka.pl/9rb9ft

zdjęcie: arch rodziny

Inne z sekcji 

Znamy zwycięzców Polsko-Niemieckiej Nagrody Dziennikarskiej

Miło nam poinformować, że w tym roku Nominację do Głównej Nagrody w kategorii Dziennikarstwo na Pograniczu, otrzymała Marzena Wróbel-Szała

Uroczystość w Regionalnym Centrum Animacji Kultury

Donat Linkowski, wieloletni członek naszego Stowarzyszenia, przekazał zielonogórskiemu RCAK wyjątkową kolekcję nagrań. Przewodnicząca naszego Stowarzyszenia miała przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu.