Aktualności

Cykliści czekają na ścieżkę rowerową Słońsk-Kostrzyn nad Odrą

Można by było stwierdzić, że pandemia wirusa nie sprzyja wycieczkom rowerowym jednak to nie prawda, bo rozwijając swoją pasję jazdy rowerem można z przyjaciółmi zwiedzać okolicę gminy Słońsk nie wyjeżdżając na drogę krajową pomiędzy miejscowościami.
Dobrym przykładem jest Dariusz Frybel ze Słońska, który wraz ze znajomymi skupili się w grupie cyklistów o nazwie „Covid 19 bike Słońsk” Samotnie lub grupą mają swoje ulubione miejsca które zwiedzają na dwóch kółkach.
Kilka dni temu cyklistów ze Słońska odwiedzili rowerzyści z Sulechowa i na wspólnej wycieczce wymienili się doświadczeniami, grupa ze Słońska pokazała urokliwe miejsca gminy, a goście z Sulechowa zaprosili ich w swoje tereny.
Współpraca pomiędzy Covid 19 bike Słońsk,a grupą BikeSul nabiera tempa.
Promocja terenów w Słońsku i Sulechowie trwa, więc warto ją kontynuować.

Inne z sekcji 

Znamy zwycięzców Polsko-Niemieckiej Nagrody Dziennikarskiej

Miło nam poinformować, że w tym roku Nominację do Głównej Nagrody w kategorii Dziennikarstwo na Pograniczu, otrzymała Marzena Wróbel-Szała

Uroczystość w Regionalnym Centrum Animacji Kultury

Donat Linkowski, wieloletni członek naszego Stowarzyszenia, przekazał zielonogórskiemu RCAK wyjątkową kolekcję nagrań. Przewodnicząca naszego Stowarzyszenia miała przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu.