Aktualności

Cykliści czekają na ścieżkę rowerową Słońsk-Kostrzyn nad Odrą

Można by było stwierdzić, że pandemia wirusa nie sprzyja wycieczkom rowerowym jednak to nie prawda, bo rozwijając swoją pasję jazdy rowerem można z przyjaciółmi zwiedzać okolicę gminy Słońsk nie wyjeżdżając na drogę krajową pomiędzy miejscowościami.
Dobrym przykładem jest Dariusz Frybel ze Słońska, który wraz ze znajomymi skupili się w grupie cyklistów o nazwie „Covid 19 bike Słońsk” Samotnie lub grupą mają swoje ulubione miejsca które zwiedzają na dwóch kółkach.
Kilka dni temu cyklistów ze Słońska odwiedzili rowerzyści z Sulechowa i na wspólnej wycieczce wymienili się doświadczeniami, grupa ze Słońska pokazała urokliwe miejsca gminy, a goście z Sulechowa zaprosili ich w swoje tereny.
Współpraca pomiędzy Covid 19 bike Słońsk,a grupą BikeSul nabiera tempa.
Promocja terenów w Słońsku i Sulechowie trwa, więc warto ją kontynuować.

Inne z sekcji 

Trzech mężczyzn z Gorzowa odpowie za kradzież motocykli w Niemczech

Policjanci z Gorzowa Wlkp. zatrzymali trzech mężczyzn, którzy odpowiedzą za kradzież trzech motocykli w Niemczech. Zostali zatrzymani, kiedy przewozili je w busie, a same kradzieże nie zostały jeszcze zgłoszone niemieckiej policji – poinformował dzisiaj Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. fot/ internet

Swawole winobraniowe dobiegły końca

I ja tam byłem i wino umiarkowanie z rozkoszą piłem, a to dlatego, że ostatni raz święto wina i winiarzy obchodziliśmy w 2019 roku, na co do tego roku Covid-19 nam nie pozwalał.