Aktualności

Bieg na Dzień Kobiet w Kostrzynie nad Odrą

Burmistrz Kostrzyna nad Odrą dr Andrzej Kunt serdecznie zaprasza mieszkanki miasta i nie tylko do udziału w I Biegu Kobiet, który obędzie się 8 marca od godziny 11.00 na Placu Wojska Polskiego w samym centrum miasta. Jak poinformowała mnie Karolina Kunt z biura promocji miasta- zgłoszenia przyjmowane są do 6 marca w Miejskim Ośrodku Sportu, a szczegóły dostępne są na plakacie i stronie internetowej miasta. Kobiety w różnym wieku będą biegły w spódnicy, na różnych dystansach i na pewno nie zabraknie dla uczestniczek nagród niespodzianek.
Oto kategorie, w których wezmą udział kobiety:
*dziewczynki do 6 lat ( dystans 100 metrów)
* bieg kobiet ( dystans około 3 kilometrów)
– kat: 2004 -1991
– kat: 1990-1981
– kat: 1980 +
Szczególnie widowiskowa będzie kategoria na (500 metrów) Bieg Mamy z córką.
Będzie czekać nagroda specjalna za „najfajniejszy strój”.
Panie biorą udział w imprezie, a panowie przychodzą i je dopingują.

 

Inne z sekcji 

ULICZNI KUGLARZE

W dniach 22-23 sierpnia tego roku zielonogórski deptak opanowali uliczni kuglarze z zagranicy. Wszystko za sprawą kolejnej edycji obwoźnego festiwalu Busker Tour gdzie mieszkańcy mogli podziwiać ciekawe pokazy artystów ulicznych, iluzjonistów oraz akrobatów z Japonii, Włoch, Bułgarii, Malezji, Argentyny. Była to idealna impreza adresowana do wszystkich, którzy umieją się wspólnie bawić którzy akurat znajdowali się […]

Festiwal Różnorodności 2023 przeszedł do historii

Wiele gwiazd na wojewódzkim Festiwalu Różnorodności w dwóch blokach muzycznych: ukraińskim i romskim, to czekało na gorzowian w niedzielne późne popołudnie na Starym Rynku.