Aktualności

Uwaga mieszkańcy Kostrzyna

Po mieście chodzi fałszywy ksiądz i ministrant. Kolęda rozpoczęta.
Łatwy sposób na ?lewy” zarobek przyjęli sobie za cel chłopiec oraz mężczyzna, którzy chodzą po mieście i odwiedzają mieszkańców, szczególnie tych, którym do świątyni za daleko i nie wiedzą kiedy rozpoczynają się odwiedziny duszpasterskie. Chłopczyk śpiewa kolędę, a starszy pan chodzi z nim, żeby było bezpieczniej. Niektórzy mieszkańcy Kostrzyna nad Odrą chcieli informować policję, ale nie zdążyli, bo duet szybko oddalił się z miejsca fałszywej kolędy. Dodajmy, iż na terenie miasta są dwie parafie i ta prawdziwa kolęda rozpoczyna się na początku stycznia i na pewno będzie ogłoszona podczas mszy.

Inne z sekcji 

Znamy zwycięzców Polsko-Niemieckiej Nagrody Dziennikarskiej

Miło nam poinformować, że w tym roku Nominację do Głównej Nagrody w kategorii Dziennikarstwo na Pograniczu, otrzymała Marzena Wróbel-Szała

Uroczystość w Regionalnym Centrum Animacji Kultury

Donat Linkowski, wieloletni członek naszego Stowarzyszenia, przekazał zielonogórskiemu RCAK wyjątkową kolekcję nagrań. Przewodnicząca naszego Stowarzyszenia miała przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu.