Aktualności

Uwaga mieszkańcy Kostrzyna

Po mieście chodzi fałszywy ksiądz i ministrant. Kolęda rozpoczęta.
Łatwy sposób na ?lewy” zarobek przyjęli sobie za cel chłopiec oraz mężczyzna, którzy chodzą po mieście i odwiedzają mieszkańców, szczególnie tych, którym do świątyni za daleko i nie wiedzą kiedy rozpoczynają się odwiedziny duszpasterskie. Chłopczyk śpiewa kolędę, a starszy pan chodzi z nim, żeby było bezpieczniej. Niektórzy mieszkańcy Kostrzyna nad Odrą chcieli informować policję, ale nie zdążyli, bo duet szybko oddalił się z miejsca fałszywej kolędy. Dodajmy, iż na terenie miasta są dwie parafie i ta prawdziwa kolęda rozpoczyna się na początku stycznia i na pewno będzie ogłoszona podczas mszy.

Inne z sekcji 

ULICZNI KUGLARZE

W dniach 22-23 sierpnia tego roku zielonogórski deptak opanowali uliczni kuglarze z zagranicy. Wszystko za sprawą kolejnej edycji obwoźnego festiwalu Busker Tour gdzie mieszkańcy mogli podziwiać ciekawe pokazy artystów ulicznych, iluzjonistów oraz akrobatów z Japonii, Włoch, Bułgarii, Malezji, Argentyny. Była to idealna impreza adresowana do wszystkich, którzy umieją się wspólnie bawić którzy akurat znajdowali się […]

Festiwal Różnorodności 2023 przeszedł do historii

Wiele gwiazd na wojewódzkim Festiwalu Różnorodności w dwóch blokach muzycznych: ukraińskim i romskim, to czekało na gorzowian w niedzielne późne popołudnie na Starym Rynku.