Lubuskie

NewsLubuski – Lubuskie bliżej Ciebie

Firma vGs produkcje filmowe i telewizyjne powstała w 2006 roku.  Od samego początku związana była z produkcja telewizyjną. Aktualnie współpracujemy z ogólnopolska telewizją TVN24, Polsat News, TV Nowa oraz  NC+. Współpracowaliśmy także z telewizją Discovery.

Nasza specjalizacja to kompleksowa produkcja telewizyjna i filmowa ? od przygotowania koncepcji scenariusza poprzez realizację zdjęć na planie po postprodukcję.

W naszym zespole pracują doświadczeni dziennikarze, operatorzy, montażyści, oświetlacze, dźwiękowcy, animatorzy i inni z branży filmowej.

W 2008 roku otrzymaliśmy nominację do Polsko-Niemieckiej Nagrody Dziennikarzy w kategorii Telewizja za film ?Takie życie? w reżyserii Tadeusza Krupy. Był to reportaż o przesiedleńcach z Polski i Niemiec. Wśród nominowanych znalazł się również film z TVP Opole i TV Wrocław. W 2010 i 2012 roku otrzymaliśmy Wyróżnienie w kategorii Publicystyka za programy o tematyce zdrowotnej. Były to konkursy organizowane przez Lubuski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia i  Stowarzyszenie Dziennikarzy Rzeczpospolitej Polskiej.

Zajmujemy się także obsługą multimedialną różnego rodzaju eventów z naciskiem na realizację obrazu na wielkoformatowe ekrany diodowe. Obsługiwaliśmy m.in. piknik lotniczy w Aeroklubie Ziemi Lubuskiej Przylep a także koncert Andrzeja Piaska Piasecznego. Nasze prace można oglądać również na portalu newslubuski.pl. Zapraszamy do kontaktu: kontakt@newslubuski.pl.

Przykłady:

Katarzyna Mayer Bzowa

 

Inne z sekcji 

Powiatowa ma 20 lat

20 LAT MINĘŁO!

Miesięcznik „Powiatowa”

Prywatny niezależny miesięcznik POWIATOWA ukazuje się na terenie powiatu międzyrzeckiego od 1999 roku.