Wywiady

Sezon zakończony, ale my działamy dalej

Z cyklu „Krótko i na temat” z Robertem Dobrowieckim, prezesem klubu MotoKostrzyn rozmawia Ryszard Waldun.
Na pewno jest Pan zadowolony z imprezy na zakończenie sezonu?
W sobotę 22 października, zakończenie sezonu świętowało wielu naszych członków, ale także nasi koledzy z klubów z Gorzowa Wielkopolskiego, Chojny, Czarnkowa, Myśliborza i Nowej Soli, po uroczystej paradzie ulicami Kostrzyna nad Odrą spotkaliśmy się na boisku na osiedlu Leśnym, aby przy ognisku porozmawiać o minionym sezonie, a także umówić się na kolejne działania jeszcze w tym roku.
Właśnie zakończyliście sezon, ale nie działania na rzecz lokalnej społeczności?
Podczas finału sezonu poinformowałem członków klubu, że otrzymaliśmy zaproszenie od burmistrza niemieckiego miasta Sellow, aby swoją obecnością uświetnić jedną z imprez przedświątecznych i tam pojedziemy, a także przygotowujemy się do akcji „MotoMikołaje”
Planujemy ze słodyczami odwiedzić dzieci z Domu Dziecka w Dębnie, a także obdarować słodyczami dzieci z Kostrzyna, które przyjdą z rodzicami na imprezę przedświąteczna, którą planuje miasto.
W waszym klubie są motocykliści nie tylko z Kostrzyna, ale także Słońska i Sulęcina. Czy jest możliwość,aby zostać członkiem MotoKostrzyn?
Każdy kto ma pasję motocyklową, może do nas dołączyć. Wśród naszych członków są kobiety i mężczyźni, a więc zapraszam do kontaktu przez nasz profil na Facebooku, a także w siedzibie klubu (Kostrzyn nad Odrą, ulica Sportowa).

Dziękuję za rozmowę.

Inne z sekcji 

Uzdrawiająca Starożytna Wiedza

Współczesna medycyna serwuje coraz to nowsze zabiegi chirurgiczne z wykorzystaniem, najlepszego sprzętu, który ma doprowadzić pacjenta do sprawności psychofizycznej.

Nasze drzwi są otwarte dla wszystkich gorzowian

Z cyklu „Krótko i na temat”, z Anetą Gnaczyńską, menadżerką Klubu Kultury MCK „Zodiak”, rozmawia Ryszard Waldun.