Aktualności

Zachęcamy do pomocy

W Internecie trwa zbiórka pieniędzy na remont mieszkania gorzowian, którzy 21 stycznia w trakcie pożaru stracili dobytek życia.
Państwo Monika, Łukasz i 7 letnia Zuzia wierzą że dzięki wpłatą na zrzutkę prowadzoną przez radnych Annę Kozak i Jerzego Synowca wrócą do godnego życia.
Oprócz zbiórki pieniędzy, radna Anna Kozak na prywatnym profilu Facebook prowadzi licytację voucherów i innych prezentów podarowanych przez gorzowskich przedsiębiorców i innych darczyńców.
Na godzinę 10.30 w piątek 3 lutego na koncie zbiórki jest ponad 12 tysięcy i mimo że docelowa zbiórka zamykała się kwotą 10 tysięcy to radna Kozak podkreśla że zbieramy dalej.
Jeżeli chcecie pomóc, oto link do zbiórki:
https://zrzutka.pl/8w7wmw

 

Inne z sekcji 

Szczęście – dla każdego znacz zupełnie coś innego.

W zielonogórskim Regionalnym Centrum Animacji Kultury z okazji Międzynarodowego Dnia Szczęścia Wojewódzka Rada Kobiet zorganizowała fantastyczne spotkanie o czym świadczyła zapełniona po brzegi sala przez przybyłych lubuszan. Szczęście to m.in. uczucie zadowolenia z pomyślnych okoliczności z czym mieliśmy do czynienia za sprawą niesamowitej Zosi Szozdy-przewodniczącej WRK. Tego dnia wystąpiła pieśniarka Małgorzata Ordecka-Tworkowska. Musicale głosem operowym, […]

ZŁOTE DUKATY 2023 PRZYZNANE

W grudniu 2023 roku podczas gali w Teatrze Lubuskim po raz 15 rozdano Nagrody Kulturalne oraz Złote Dukaty, przyznawane przez Marszałka Województwa Lubuskiego od 2009 roku. Nagroda Kulturalna Marszałka Województwa Lubuskiego jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Natomiast Złoty Dukat Lubuski to nagroda honorowa, przyznawana za wspieranie i […]