Aktualności

Firma z Sulęcina nagrodzona

Maszoński Logistic z Sulęcina z nagrodą OPERATOR LOGISTYCZNY ROKU 2018

4 grudnia podczas 17. Gali Logistyki, Transportu i Produkcji spółka Maszoński Logistic została laureatem głównej nagrody, złotego godła Operator Logistyczny Roku.

Bycie docenionym w badaniu Operator Logistyczny jest dla nas potwierdzeniem słuszności filozofii prowadzenia biznesu, jak również dowodem profesjonalizmu i fachowej wiedzy naszych pracowników.
Dziękuję, to nasz wspólny sukces ? podkreśla Mirosław Maszoński szef firmy

Operator Logistyczny Roku to badanie satysfakcji klientów operatorów logistycznych, które dostarcza informacji o zakresie i jakości usług logistycznych oferowanych na rynku. Badanie od kilkunastu lat prowadzi Data Group Consulting i Wydawnictwo Eurologistics. Na podstawie jego wyników powstaje ranking firm cieszących się największym zaufaniem klientów.
Gratulujemy wszystkim tegorocznym nagrodzonym. Brązowe godło otrzymała spółka GEODIS Polska oraz Panalpina Polska, srebro FM Logistic Polska.

Inne z sekcji 

ZŁOTE DUKATY 2023 PRZYZNANE

W grudniu 2023 roku podczas gali w Teatrze Lubuskim po raz 15 rozdano Nagrody Kulturalne oraz Złote Dukaty, przyznawane przez Marszałka Województwa Lubuskiego od 2009 roku. Nagroda Kulturalna Marszałka Województwa Lubuskiego jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Natomiast Złoty Dukat Lubuski to nagroda honorowa, przyznawana za wspieranie i […]

Ślubowanie wierności Ojczyźnie.

Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg. „Przysięga wojskowa – jest aktem ślubowania wyrażającym cele i zadania postawione żołnierzom przez ich […]